Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Lõuna päästekeskus

BTA Kindlustus alustab uudse tulekahjukindlustuse pakkumist Eesti Energia lepingulistele koduklientidele.

„Elektritarbija saab 10 000 euro ulatuses kindlustuskaitse, mis katab tulekahju korral ka tavalise kodukindlustuse alt välja jäävad riskid,” rõhutas Andres Külaviir, BTA  vara- ja tehniliste riskide tootejuht. Tulekahjukindlustus hüvitab lisaks hoone kahjustustele näiteks ka kodukindlustuse omavastutuse, kodukindlustusandja poolt vähendatud kindlustushüvitise osa, tuleõnnetusega seotud ravikulud, sissetuleku kaotuse ja vajalikud ekspertiisikulud.

„Päästeameti statistika on kõnekas: pea veerand kõikidest tulekahjudest on põhjustatud elektriseadmete riketest. Kahjuks kõiki õnnetusi ennetada ei õnnestu. Murettekitav on ka fakt, et ligi pooled Eesti kodudest on kindlustamata,” selgitas Eesti Energia Eesti turu juht Jaak Jõgi. „Kindlustuskaitseta käib õnnetusjuhtumi kulude katmine paljudele inimestele üle jõu. Et kodu kindlustamine oleks lihtsam ja jõukohasem, lõime lahenduse, kus klient saab kindlustuskaitse valida oma tänase elektri- või gaasilepingule lisaks.“

Eesti Energia hakkab tulekahjukindlustuse pakkumisi enda elektriteenuse klientidele tegema juunikuu jooksul.

Eesti Energia valis BTA Kindlustuse enda tulekahjukindlustuse pakkumise partneriks tihedal konkursil. „Parim valiti mitme pakkuja seast, nii saab klient laia kindlustuskaitse parimatel tingimustel,” sõnas Andres Külaviir. „Lisaks ei pea klient muretsema kindlustuslepingu uuendamise pärast, sest selle eest hoolitseb Eesti Energia.”

Kindlustusselts „BTA Baltic Insurance Company” on üks kindlustusturu juhtivatest ettevõtetest Baltimaades. BTA suurim aktsionär on ligi 200-aastase kindlustuskogemusega Vienna Insurance Group AG.

Viimased uudised