Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eesti kütusefirma Alexela juht Alan Vaht on pannud kokku lihtsa graafiku, kust on näha, kuidas Eestis on elatustaset arvestades ülikõrged kütusektsiisid, eriti diisli oma.

See tähendab, et Eestis on Euroopa Liidus üks madalam ostujõud, aga aktsiisid ühed kõrgemad. Selline poliitika on pikas perspektiivis hukatuslik, kuna viib riigist raha välja.

Eesti kõrgete aktsiiside tõttu hakkas Alexela pakkuma oma klientidele soodsat tankimisvõimalust Lätis ja Leedus.

Leedus saavad Alexela era-ja ärikliendid soodsamalt tankida Viada ja Lukoili nime kandvates tanklates, mida on kokku 122. Lätis on Alexela partneriks Virši-A ja Lukoil vastavalt 52 ja 70 tanklaga.

Kogu Baltikumi peale kokku suurenes Alexela kütusekaardiga tankimisvõimaluste arv seniselt 78 tanklalt 321 tanklani. Ärikliendid saavad Alexela Leedu ja Läti partnerite juures tankida mugavalt, kasutades Alexela Maksekaarti. Eraklientidele kehtivad teistes Balti riikides Alexela Sooduskaardiga tankides tavapärased kütuse erakliendisoodustused.

Täpsem info tanklate, kaartide ja soodustuste kohta on üleval Alexela Oili kodulehel www.alexelaoil.ee.

Alan Vaht on Twitter

Aktsiisiraha voolab Eestist välja: isegi Šveitsis on odavam tankida (bensiin Šveitsis 1,27 EUR/L vs Eestis 1,31 EUR/L). Oma klientidest hoolides pakub kodumaine Alexela nüüd soodsamat tankimisvõimalust Lätis ja Leedus. Ostujõu poolest oleme viimaste hulgas https://t.co/XyFLBXyBtn

Viimased uudised