Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: kaup24.ee

Dell on omalt poolt teinud kõik, et selle kaubamärgiga sülerite hulgast leiaks endale sobiva igaüks. Siinkohal tutvustame lühidalt keskmisesse hinnaklassi kuuluvat arvutit Dell Inspiron 3567. Vaatame koos üle, mida see seade pakub ja tegu võiks olla ka teile sobiva arvutiga?

Tutvuge arvutiga lähemalt Kaup24 e-poes – https://kaup24.ee/et/arvutid-ja-it-tehnika/sulearvutid-ja-tarvikud/sulearvutid/sulearvutid-dell-inspiron-3567-1tb-win10h?id=2015704

Ülevaatlikult mõõtudest, mälust ja akust

Aeg-ajalt on sülearvutit ikka vaja endaga kaasa võtta. Inspiron 3567 mõõtudeks on 38 cm x 26 cm, paksusega 2,365 cm ning kaaluks 2,25 kg. Selline, keskmisest suurem süler sobib hästi koduseks kasutamiseks ja ka vahel, ent mitte igapäevaselt kaasas kandmiseks.

Kui otsite arvutit igapäevaseks kaasas kandmiseks, on parem valik kergem sülearvuti kaaluga alla 2 kg.

Kõvakettal on erineva info salvestamiseks mahtu 1 TB. Kõvaketta tüübiks on niiöelda eelmise põlvkonna lahendus, HDD ehk liikuvate osadega kõvaketast kasutav andmeseade. See tagab ühest küljest väga soodsa hinna, ent teisalt ei ole samavõrd kiire kui kaasaegsed SSD kettad. Kodukasutajale, kes tihti suuri faile ei liiguta, on HDD kõvaketas igati piisav.

Arvuti operatiivmälu 4 GB lubab kõik olulised toimingud dokumentidega töötamiseks, piltide töötlemisel või filmide vaatamiseks ära teha. Igapäevaselt fotode töötlejad võiksid arvutisse lisaks valida siiski veel 4GB lisamälu.

Aku mahutavuse suuruseks ütleb Dell 40 Wh, mis lubab aku pärast muretsemata seda arvutit kasutada neli-viis tundi lihtsamate tegevuste jaoks. Aktiivsemal kasutusel, näiteks mänge mängides võib arvestada kahetunnise aku kestvusega enne kui süler laadimist vajab.

Kõike põnevat saad jälgida ekraanilt, mille diagonaaliks on keskmisest suurem 15,6 tolli (ligikaudu 40 cm) ja resolutsiooniks 1920 X 1080, mis tähendab kvaliteetset FullHD ekraani.

Positiivse omadusena on Inspiron 3567 mati ekraanipinnaga, mis on eeliseks päikselistel päevadel või ereda valguse käes arvutit kasutades, kuna matt ekraan peegeldab vähem valgust tagasi.

Traditsioonilised ja uued omadused

Loomulikult on seadmel olemas DVD-kirjutaja muusika kuulamiseks või lemmikfilmide vaatamiseks plaadilt.

Samuti veebikaamera, sissehitatud mikrofon ja kõlarid, et lihtsalt ja mugavalt üle veebi kõnesid teha. Aga ka 3,5 mm pistik kõrvaklappide ühendamiseks, kui on soov rahvarohkemas kohas omaette süveneda või vastupidi, teisi häirimata kuulata mõnda taskuhäälingut.

Puutetundlik plaat ja kaks nuppu, mis aitavad skrollida ja klõpsata ning otsustada, kas vajate mugavamaks kasutamiseks hiirt või mitte. Klaviatuur on küll inglisekeelse asetusega, aga kõik vajalik eesti keeles kirjutamiseks on tagatud.

Klaviatuuri paremal pool olevat numbriklahvistikku hindavad kindlasti need, kel tihedalt erinevatele numbriridadele vastus tuleb leida.

Sülearvutil on kolm USB pesa, nii ei pea alati optilist või juhtmega hiirt ja väliseid kõlareid ID-kaardilugeja kasutamiseks lahti ühendama. ExpressCard laseb arvutiga ühendada väliseid seadmeid või anda juurde lisamälu. HDMI ühendusega on võimalus arvuti ühendada telekaga, et suuremalt ekraanilt rikkalik filmielamus kinni püüda.

Operatsioonisüsteemina on Dell Inspironile paigaldatud Windows 10 Home, kus Microsoft tõi tagasi vana hea tuttava Start-menüü nupu. Vaikimisi on veebilehitsejaks uus Microsoft Edge veebibrauser.

Delli sülearvuti Inspiron 3567 sobib keskmisele kodukasutajale või kontorisse. Kõik tööks ja õppimiseks vajalik saab selle arvuti abil tehtud. Kui arvutit ei ole vaja igapäevaselt kaasas kanda, on tegu hea valikuga.

Tutvuge selle arvuti või kõigi Delli sülerite valikuga Kaup24 e-poes.

Kommentaarid

Viimased uudised