Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

danpower

Danpower Eesti AS alustas küttevõrgu laiendamist, et ühendada kesklinna kaugküttevõrguga kaitseväe Taara linnak ning Laane piirkonna tarbijad.

1,2 miljonit eurot maksvate töödega alustati Jüri ja Luha tänava ristmikult, kust liigutakse edasi piki Jüri tänavat Kreutzwaldi tänava suunas.

Kokku ehitatakse 2677 meetrit uut soojustorustikku. Uus trass kulgeb mööda Jüri tänavat alates Luha tänava ristmikust kuni Kreutzwaldi tänavani, sealt kuni raudteeni ning hargneb pärast raudteed kaheks: üks haru mööda Kose teed kuni Taara linnakuni ning teine haru mööda Kubja teed Laane katlamajani, vahendas linnavalitsus.

Raudtee ülesõit suletakse nädalaks

Ehitustööde tõttu on suve jooksul nendel lõikudel liiklus häiritud. Ehitustööd käivad Jüri ja Kreutzwaldi tänaval juuni lõpuni ning Kose ja Kubja teel juulist septembri lõpuni.

„Kohalikele elanikele ning teenindavale transpordile tagatakse nõuetekohane ligipääs,” rääkis Danpower Eesti AS-i projektiarenduse juhi Juhan Aguraiuja.

Suve alguses tuleb kasutada Kreutzwaldi tänava asemel ümbersõitu mööda Jaama ja Pikk tänavat. Raudtee ülesõit on juunikuus suletud kõige enam üheks nädalaks, mil tuleb Kose ja Kubja poolt sisenevatel autodel kasutada linna sisse ja linnast välja sõitmiseks teisi teid.

Töö lõpetamise tähtaeg on november 2017.

LÕUNAEESTLANE

Viimased uudised