Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Danpoweri katlamaja Võrus. Foto: erakogu

Saksa ettevõte Danpower soovib koos eestlastega tähistada Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva, tehes kõigile Võru linna kaugkütteteenuse tarbijatele kingituse – 24. veebruari küttearve tasutakse kõigi Võru linnas olevate klientide eest. Kingituse väärtuseks on ligikaudu 16 000 eurot.

„Meil on eestlastega olnud alati suurepärane koostöö ning tunneme end Eestis teretulnuna. 100. sünnipäev on suur ja oluline tähtpäev, mistõttu otsustasime Eesti inimestele ka omapoolse kingituse teha,” selgitas Danpower GmbH eriprojektide juht Markus Süßmann, lisades, et ikka ja jälle avaldavad paljud positiivsed arengud Eestis sakslastele muljet ning paljudes valdkondades on Eesti Saksamaale eeskujuks.

Süßmann tõi esile, et Danpoweri kingituse suurus on proportsionaalne – suurklientidele on päevane kokkuhoid suurem kui eraisikule. „Võru linna keskmine kortermaja hoiab veebruari soojaarvelt kokku ligi 100 eurot, suuremad kliendid aga kuni 500 eurot,” näitlikustas Süßmann.

Võru linnapea Anti Allas tänas omalt poolt kogu linnarahva nimel Danpowerit ilusa üllatuse eest. „Nii linn kui ka linna hallatavad asutused kasutavad kokkuhoitavat summat heaperemehelikult ning arengueesmärke silmas pidades,” märkis Allas.

Kingitusest saab osa ka Coop Võru Tarbijate Ühistu, kes on samuti üks suurimatest soojatarbijatest Võrumaal. „Hindame kõrgelt Danpoweri kingitust ning oleme selle eest väga tänulikud,” tõdes VTÜ juhatuse liige Mari Koort. Koorti sõnul kasutatakse saadud kingitust laste-ja noorte sporditegevuse toetamiseks Võrumaal.

„EV100 puhul oleme mõelnud ka oma ettevõtte tublidele töötajatele. Nimelt on 23. veebruar Danpoweri töötajatele vaba päev,” rääkis Danpower Eesti AS-i juhatuse liige Kairi von Wolff. „Kuna meie ettevõttes töötatakse ka vahetustega, siis need, kes peavad graafikujärgselt tööl olema, saavad võtta oma põhipuhkusega koos välja vaba päeva, teistel aga avaneb võimalus Eesti riigi sünnipäeva tähistamiseks valmistuda ning aega veeta oma pereliikmetega, mis ju tegelikult ongi kõige suurem kingitus.”

Saksa energiafirmale Danpower GmbH kuulub Eestis energiaettevõte Danpower Eesti AS, mis varustab Võru linna soojusenergiaga. Danpower Eesti AS annab Võru linnas tööd rohkem kui 40 inimesele.

NB! Lõuna-Eesti firmad: kui teil on tooteid ja teenuseid, mis haakuvad EV 100. juubeliga, siis andke julgesti teada. Saatke lühike info ja pilt aadressil info(at)lounaeestlane.ee.

Viimased uudised