Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Cramo

Eestis ainulaadse kontseptsiooniga Cramo rendipunkt kolis uude asukohta Raadil, kus pakub lisaks tavapärasele renditeenusele võimalust soetada enim vajaminevaid ehitustarbeid. Tegemist on mugavusteenusega, kust ostja saab ehituseks vajalikud masinad, seadmed ning muu esmavajaliku ühest kohast. Peagi lisandub Raadile ka uudne 24/7 avatud nutihaagiste punkt.

Tartu Raadi rendipunkti uue asukoha valik ei olnud juhuslik, vaid kiiresti areneva linnaosana praktiline nii elanike kui Cramo jaoks. „Raadil on linnaosana palju potentsiaali, sest ta areneb kiiresti ja siia ehitatakse pidevalt uusarendusi juurde. Lisaks elab siinkandis palju eramaja omanikke, kes tihti rendiseadmeid vajavad,” ütles Cramo Raadi osakonna juhataja Jaan Aruväli.

Lisaks rendiseadmetele on tihti vajadus ka enamlevinud toodete järele, mida ehitades võib tarvis minna alates kruvidest kuni kaitseprillide ja mõõdulindini. Seetõttu lõi Cramo rendipunkti juurde ka poe, kust vajalikke tooteid saab. „Tegemist on uudse kontseptsiooniga, kus kliendil on võimalik saada kõik ehituseks vajalik ühest kohast,” lisas Aruväli.

Tootevalikusse kuuluvad kinnitusvahendid, isikukaitsetarbed ja erinevad vahud, teibid, lõike- ja mõõtevahendid ning puhastusvahendid. “Rendi- ja tootevalikut koostades oleme rõhku pannud igapäevastele ehitusel vajaminevatele seadmetele ja toodetele ning nende kvaliteedile,“ selgitas Aruväli. „Võimaluste piires arvestame müügikauba puhul ka hooajalisusega.”

Lisaks rendipunktile ja poele rajatakse Raadile peagi ka 24/7 avatud renditavate haagiste punkt, kust kliendid saavad Cramo äpi või kodulehe kaudu rentida haagiseid rendipunkti lahtiolekuaegadest sõltumata.

Ainuüksi sellel aastal on Cramo avanud rendipunktides neli ehituskaupade poodi – Tartu Tähe, Viimsi, Tallinna Kadaka ja Pärnu. Raadi rendipunkt tähistab viienda poe avamist. Poeosad on avatud rendipunktide lahtiolekuaegadel.

Viimased uudised