Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Täna, 17. märtsil alandas Circle K bensiini jaehinda 4 sendi ja diislikütuse jaehinda 11 sendi võrra. Mootoribensiini 95 miles uus jaehind on 1,689€/l ning diislikütuse D miles jaehind 1,589€/l.

„Maailmaturu toornafta hinnad on alates selle nädala algusest languses, mis võimaldas Circle K-l langetada nii mootoribensiini kui diislikütuse hindu kõikides teenindusjaamades üle Eesti,“ ütles Circle K Eesti mootorikütuste hinnastamisjuht Indrek Sassi.

„Suurimaks mõjuriks on sel nädalal olnud USA ja Euroopa pangandussektoris toimuv, millest lähtuvalt langes toornafta hind 82 USD/b tasemelt 74 USD/b tasemele,“ selgitas Sassi. Ta lisas, et diislikütuse hinna languse taga on ka kallima arktilise diislikütuse asendamine soodsama ülemineku kütusega, mille külmataluvus on kevadele sobilikult vähemalt -20°C.

Kütusehindade jaemüügihindade määramisel lähtub Circle K nii mootorikütuste sisseostuhindadest, riiklikest maksudest ning kohalikust konkurentsist.

Circle K mootorikütuste hinnastamisjuht rõhutas, et Circle K Eesti AS ostab kõik mootorikütused otse Euroopa Liidus asuvatest rafineerimistehastest. Circle K Eesti AS ei osta, müü ega vahenda Venemaal ega Valgevenes toodetud mootorikütuseid. Circle K Eesti AS kuulub Kanada päritolu rahvusvahelisesse jaemüügi kontserni Alimentation Couche-Tard Inc.

Viimased uudised