Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Maailmaturu toornafta hinnalanguse tõttu langetas Circle K täna mootorikütuste hindu. Nii bensiini kui diislikütuse uus jaehind on 1,759€/l. 

„Viimaste päevade maailmaturu toornafta hinnad on languses, mis võimaldas Circle K-l langetada nii mootorikütuse kui diislikütuse hindu kõikides teenindusjaamades üle Eesti. Maailmaturu hinnalangust mõjutavad hetkel peamiselt nii Euroopa kasvanud laovarud kui nõudluse vähenemine,“ lausus Circle K Eesti mootorikütuste hinnastamisjuht Indrek Sassi.

Bensiin 95 hinda langetati -4s/l ja diislikütusel -10s/l.

Kütusehindade jaemüügihindade määramisel lähtub Circle K nii mootorikütuste sisseostuhindadest, riiklikest maksudest ning kohalikust konkurentsist.

Circle K mootorikütuste hinnastamisjuht rõhutas, et Circle K Eesti AS ostab kõik mootoribensiinid ja diislikütused otse Euroopa Liidus asuvatest rafineerimistehastest. Circle K Eesti AS ei osta, müü ega vahenda Venemaal ega Valgevenes toodetud mootoribensiine ega diislikütust. Circle K Eesti AS kuulub Kanada päritolu rahvusvahelisesse jaemüügi kontserni Alimentation Couche-Tard Inc.

Viimased uudised