Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Täna, 27. novembri lõunal alandas Circle K kütusehindu üle Eesti 8 sendi võrra. Lisaks on mustal nädalavahetusel lisaallahindlus -10s/l.

„Circle K eesmärk on pakkuda kõikidele klientidele kvaliteetset kütust taskukohase hinnaga. Kui vähegi võimalik kütusehinda kütuse omahinna tõttu langetada, siis seda esimesel võimalusel ka teeme,“ selgitas Circle K Eesti AS mootorikütuste hinnastamisjuht Indrek Sassi.

Bensiin 95 miles hind on tänase seisuga 1,149€/L ning diislikütuse D miles hind 0,959 €/L.

Lisaks sellele on musta nädalavahetuse raames EXTRA Club klientidele lisaallahindlus -10s/L milesPLUS kütustelt. „Käimas on aasta suurim allahindluste nädalavahetus, mistõttu soovime ka enda klientidele teha eripakkumisi. Lisaks soodsamale kütusehinnale on sel nädalavahetusel erihinnad ka autopesul, kuumal toidul ja joogil,“ selgitas Sassi.

Tänasest on kõikides Circle K teenindusjaamades saadaval kõrge külmataluvusega talvekütused. milesPLUS kütused vähendavad kütusekulu kuni 3 protsenti ja heitgaaside kogust, parandavad mootori töökindlust, puhastavad ja kaitsevad auto mootorit, taastavad ja säilitavad auto mootori võimsuse ning tagavad auto mootori efektiivse töö. milesPLUS diisel parandab ka külmkäivitust ning vähendab diiselmootori müra ja klõbinat.

P.S. Circle K andis teada, et täna, 27. novembri õhtul alandas Circle K kütusehindu üle Eesti veelgi – bensiin 95 miles hind 1,129€/L  ja diislikütus D miles0,939 €/L. EXTRA Club liikmed saavad mustal nädalavahetusel ka lisaallahindlust, millega kokku on kütuseliitrilt hinnavõit 20 senti.

Kommentaarid

Viimased uudised