Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Maailmaturu valmistoodete hinnalangusest lähtuvalt langetas Circle K täna mootorikütuste hindu. Nii bensiini kui diislikütuse uus jaehind on 1,699€/l.

„Maailmaturu valmistoodete hinnad on viimase nädala olnud languses, mis võimaldas Circle K-l alandada nii mootoribensiini kui diislikütuse jaehinnad viimase 9 kuu madalaimale tasemele. Nii soodsat kütusehinda nägime Eestis viimati märtsi alguses,“ lausus Circle K Eesti mootorikütuste hinnastamisjuht Indrek Sassi.

Tema sõnul on maailmaturu hinnalanguse taga majanduse nõrk väljavaade, mis kaalub üles võimalikud tarnete vähenemised. „Kuigi jätkuvalt valitseb ebakindlus, milline saab olema Vene naftasanktsioonide mõju ja  kuidas mõjutab nõudlust Hiina COVID-19 piirangute leevendamine ning keskpankade rahapoliitika, on ebakindlus eesoleva majanduslanguse osas üks suurimaid mootoribensiini ja diislikütuse sisseostuhinna mõjutajaid“, selgitas Sassi.

Nii bensiini- kui diislikütuse hinda langetati -6s/l.

Kütusehindade jaemüügihindade määramisel lähtub Circle K nii mootorikütuste sisseostuhindadest, riiklikest maksudest ning kohalikust konkurentsist.

Circle K mootorikütuste hinnastamisjuht rõhutas, et Circle K Eesti AS ostab kõik mootoribensiinid ja diislikütused otse Euroopa Liidus asuvatest rafineerimistehastest. Circle K Eesti AS ei osta, müü ega vahenda Venemaal ega Valgevenes toodetud mootoribensiine ega diislikütust. Circle K Eesti AS kuulub Kanada päritolu rahvusvahelisesse jaemüügi kontserni Alimentation Couche-Tard Inc.

Viimased uudised