Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Daily Mail

Täna, kolm päeva pärast kohutavat veresauna  avalikustati esimesed pildid Sri Lanka enesetaputerroristide kohta. Kaks peamist pommipanijat on pärit miljonäri perekonnast ja saanud hariduse erakoolis.

Jõukad vennad Inshaf (vasakul) ja Ilham Ibrahim jalutasid rahulikult Colombo viietärni hotellidesse Shangri-La ja Cinnamon Grand, läksid hommikusöögilauda ning panid seal plahvatama seljakotis olnud pommid.

Vennad on pärit miljonärist vürtsikaupmehe perekonnast ja nad on käinud Colombo erakoolis. Oma rünnakuga tapsid nad vähemalt 41 välismaalast, nende seas lapsed, vahendab Daily Mail.

Politsei korraldas reidi vendade luksuslikesse kodudesse eksklusiivses elurajoonis. Ilhami lapseootel naine Fatima lasi end õhku, tappes koos sellega kolm last ja kolm politseinikku.

38-aastane Inshaf oli edukas ärimees, kellel oli naine ja neli last. Inshafi vasetöökojas valmistati pommid, mis pühapäeval üle terve Sri Lanka plahvatama pandi. Veresaunas hukkus vähemalt 321 inimest, nende seas 45 last ja üle 500 sai vigastada.

Inshaf oli end Cinnamon Grandi hotelli plahvatusele eelnenud õhtul sisse kirjutanud, kasutades selleks valenime ja öeldes, et on ärireisil.

Viimased uudised