Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaader videost.

Võru linnapea Anti Allas on ülimalt egoistlik. Ma ei häbene seda välja öelda. Nõuab ikka erilist küünilisust ning egoismi, kui sa nõuad teistele inimestele karmimaid liikumispiiranguid ning isegi väljas jalutamise keeldu, seistes oma maakodu aias, Muumimaja taustal.

Ma saan aru, et Allas on rikas mees, jaksas omale maakodu osta, aga Võrus on väga palju inimesi, kes elavad kitsas korteriuberikus ning kel ei ole luksuslikku maakodu nagu temal. Kel ei ole üldse mitte mingisugust maakodu. Võib-olla on vanematekodu, aga sinna ei saa ju praegu lastega minna, sest ei taha vanaemale ja vanaisale kurja tõbe viia ning pärast nende surmas süüdi olla.

Nii on paljude Võru linna lastega perede ainsaks võimaluseks end pisutki liigutada väikene jalutuskäigukene Tamula äärsel promenaadil ning Roosisaarel. Kus saab teiste jalutajatega kenasti distantsi hoida ning nõnda nakatumist vältida.

Allas aga, egoistlik nagu ta on, selliste perede peale ei mõtle. Tema arust on kõikidel Võru lastega peredel luksuslik maakodu nagu temal, kus nad saavad rõõmsalt aega veeta, puhata ning mängida. Saunaski käia ning väikest grilli teha.

Ühe linna linnapea ei saa nii egoistlik ning piiratud maailmavaatega olla. Et näeb maailma ainult oma mätta otsast ning kaugemale tema silm ei seleta.

IRJA TÄHISMAA

 

Kommentaarid

Viimased uudised