Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Nii Eestis kui mujal Euroopas massilist migratsiooni pooldavad sotsialistid on asunud oma poliitilisi vastaseid sildistama, aga see võib nad veelgi suuremasse sohu tirida.

Välja on toodud lausa Eesti propaganda ema Marju Lauristin, kes tunneb kõige peenemaid trikke ja teab, et sildistamine on parim ajupesu vahend – seda kasutati edukalt Nõukogude Liidus.

Hea näide on sotsialistidega liitunud Indrek Tarand, kes lootis provokatsiooniga EKRE meeleavaldusel lõigata plusspunkte, aga tiris sellega sotsialistide erakonna veel suuremasse sohu.

Miks provokatsioonid ja propaganda enam inimeste peal ei tööta? Ühelt poolt on inimesed sellest väsinud, sest sotsialistid on oma mulli ajanud juba pikalt ja sellega usalduse kaotanud. Ütleme otse – nad on rahvast petnud. Hea näide on sotside liidri Eiki Nestori välja töötanud pensioni teine sammas, mis pidi võimaldama juttude järgi pensionipõlve Nizzas, aga mille tõttu on inimesed hoopis kaotanud oma säästud.

Sotside propageeritud aktsiisitõusud pidid tooma Eestisse õnne, aga tegelikkus on masendav: alkoholi tarbimine on tõusuteel ja riigikassas haigutab auk, mistõttu pole enam raha, et tagada teenuseid ühiskonnas kõige väetimatele – erivajadustega inimestele. Sotsid on aastaid rahvast petnud ja inimestel on pettustest kõrini.

Teine põhjus, miks ajupesu enam ei tööta on see, et inimesed on muutunud teadlikumaks. Internet võimaldab inimestel juurde pääseda väga erinevale infole, seda näiteks sotsiaalmeedia kaudu – see tähendab, et võimu infomonopol on kadumas. Veelgi enam, võimud ise suhtlevad inimestega otse, sotsiaalmeedia kaudu. Sellega on võimud ise loonud pinnase, kus inimestel on juurdepääs erisugusele infole ja nad saavad teha selle pinnalt ise vastavad järeldused.

Seni oldi harjutud rahvamasse juhtima nagu lambaid, aga enam see ei tööta. Seda näitasid reageeringud Indrek Tarandi provokatsioonile, mis küllalt jahedalt vastu võeti. Liiati on nii Tarand kui Lauristin eliidi esindajad, ehk nemad peavad oma tegevustes ja sõnades olema teistele eeskujuks. Tarand aga käitus nagu laadatola ja Lauristin püüab inimeste ajusid töödelda sama veendunult nagu tema vanaisa, kelle unistus oli iseseisva Eesti riigi hävitamine.

1940. aastal õnnestus Lauristinil Eesti riik hukutada, loodetavasti täna enam mitte.

LÕUNAEESTLANE.

Kommentaarid

Viimased uudised