Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Sotsiaalmeedias levinud meem Eesti peaministri kohta. Kuvatõmmis

Teaduslike uuringutega on ära tõestatud, et koroonaviirus mõjutab inimese närvisüsteemi. Suure tõenäosusega teevad seda ka vaktsiinid.

Tõestust pole vaja kaugelt otsida. Eesti peaminister Kallas, kes enne koroonat ja vaktsiine oli väga terava mõtlemisega, on nüüd muutunud täiesti seniilseks. Sisuliselt on riik juhitamatu olukorras, kus Eestit on tabanud viimase sajandi suurim kriis.

Riigi peaminine ülesanne on šokke leevendada, aga Eesti valitsus pole seda suutnud. Vastupidi, šokke on veelgi võimendatud. See on suur üllatus ja häbi, sest Eesti-sugune väike riik peaks suutma väga kiiresti reageerida kõiksugu šokkidele.

Aasta tagasi tabas Eestit koroonaga nakatumiste plahvatuslik kasv, mida valitsus tuima näoga pealt vaatas, nii et isegi ettevõtjad (loe: Reformierakonna valijad) hakkasid lõpuks piiranguid nõudma.

Nüüd on sama kordumas energiašokiga. Reformierakonna suutmatuse ja saamatuse üle irvitavad isegi ettevõtjad.

Abi loodetakse sellest, et Kallas välja vahetada, aga sellestki ei pruugi enam abi olla, sest Reformierakond pole ainult Kallas ja viimasel ajal ajab Kallas kellegi teise juttu. On näha et ta ise on täielikult mõtlemisvõime kaotanud.

Viimasel ajal on meelde tuletatud Reformierakonna endise juhi Andrus Ansipi kunagist lubadust jõuda 15 aastaga Euroopa 5 rikkama riigi hulka. Tänaseks on sellest 15 aastat möödas ja Eesti on vaevu välja jõudnud 5 vaesema hulgast. Selliselt nagu praegu Eestit juhtides ei jõua aga Eesti 5 rikkama hulka mitte kunagi, pigem jääb 5 vaesema hulka. Ja selles ei saa süüdistada rahvast.

LÕUNAEESTLANE

Viimased uudised