Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Stenbocki maja

Peaminister Kaja Kallas külvas ühiskonnas paanikat avaldusega, et kohe-kohe võetakse elekter ära ei-tea-kui-kauaks.

Peaminister oleks võinud enne paanika külvamist helistada oma endisele abikaasale ja lapse isale, kes juhib Eestis kõrgepinge võrkude firmat, et teada saada, et elekter, kui üldse, on kõige kauem ära 6-12 tundi. Oleks saanud teada, et paanika külvamiseks pole kõige vähematki alust.

Või kui on oht, et elekter ära võetakse, siis tuleks peaministril oma lapse isale anda teada, et kuule, tee see asi ära, ühenda meid lahti nendest Vene võrkudest, kui see nii lihtne on. Siis ei pea inimesed küüsi närima ning käte värinal patareisid, generaatoreid, transistorraadioid ja muud nasvärki kokku ostma ning pidevas hirmus elama.

See on juba teine kord, kui peaminister nö libastub. Esimene kord oli mõned kuud tagasi, kui peaminister teatas, et NATO kaitseplaanide kohaselt võetakse Eesti kõigepealt ära ja alles siis hakatakse teda tagasi vallutama ning see juhtub 6 kuu ehk 180 päeva jooksul, mil eesti rahvas ja kultuur on võibolla juba hävitatud. Kallas andis mõista, et sellega seoses saab Eestist uus Butša või Mariupol, või midagi veel hullemat.

Kallas käitub nagu turumutt. Kui inimene käitub nagu turumutt praegusel tundlikul ajal, siis ta ongi turumutt või siis kasulik idioot. Aga kelle teenistuses?

LÕUNAEESTLANE

Viimased uudised