Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kui Inglismaal hakati kaks nädalat tagasi inimesi esimesena maailmas COVID-19 vaktsiiniga vaktsineerima, siis õhkasid kõik kergendatult – lõpuks ometi saab hakata normaalselt elama. Vaktsineerimine pidi kaasa tooma nakkuse leviku kiire vähenemise, mis võimaldaks ühiskonda avada. Inimesed valmistusid kollektiivselt jõule veetma – selleks ju vaktsiin kiiresti turule toodigi, et jõulud ja aastavahetuse saaks veidigi normaalsemalt mööda saata.

Nüüd, kaks nädalat hiljem on aga Inglismaad tabanud täielik katastroof. Nakatumiste arv on hakanud plahvatuslikult kasvama, viimase nädalaga lausa kolm korda. Seda Londonis ja Londoni ümbruses, kus inimesi kõige esimesena vaktsineerima hakati. Olukord on nii hull, et 16 miljonit inimest pandi sisuliselt üleöö luku taha.

Ei pea olema David Icke ega Irja Lutsar, et aru saada, et midagi on mäda selle uue koroonavaktsiiniga. Kuidas on võimalik, et Inglismaal, kus hakati inimesi esimesena maailmas massiliselt vaktsineerima, on tekkinud nakkuse kolle, millist ei nähtud isegi Hiinas Wuhanis. Kus nakatumiste arv kasvab püstloodis. Ja seda vaatamata NB! selles piirkonnas juba kehtinud suhteliselt karmidele piirangutele.

Tuletagem veel meelde, et vaktsineerimisega kiirustati Inglismaal just selleks, et saaks piirangud jõuludeks ja aastavahetuseks maha võtta. Nüüd on aga sealsamas Inglismaal kehtestatud jõulude ja aastavahetuse ajaks täis lockdown, nii et inimestel ei lubata isegi kodust nina välja pista. Räägitakse, et see karm režiim kestab mitu kuud.

Veelkord, midagi ei klapi siin. Kahtlusi ja kõhklusi äratab ka see, et vaktsiinitootjad pole vastanud küsimusele, kas vaktsineerimine hoiab ära uued nakatumised. Sellele on vastatud: info puudub, aga tõenäoliselt jah. Aga mis siis, kui just vaktsineerimine tõi kaasa plahvatusliku nakatumiste kasvu ja uue agressiivse tüve tekke? Tegemist on ju täiesti uut tüüpi geenmuundatud vaktsiinidega, mida pole inimeste peal veel nii suures ulatuses mitte kunagi varem katsetatud. Tagajärjed on seega täiesti ettearvamatud. Selle võimalusega peab arvestama ka Eestis, kui inimesi vaktsineerima hakatakse.

LÕUNAEESTLANE

Kommentaarid

Viimased uudised