Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Mailis Reps. Riigikogu pilt.

Vabaerakonna liige Tiina Kangro kirjutab Mailis Repsist kui „superemast”, „superabikaasast” ja „superlahutatust”.

Järgneb Kangro poolt sotsiaalmeedias esitatud arvamus minister Mailis Repsi lahutuse kajastamise kohta:

Oma nutuse eraeluga välja tulla valimiskampaania raames, et kaastunne tooks KE-le hääli, on manipulatsiooni meistriklass. Tasub meenutada, et varasemad 15 aastat on kasutatud poliitilises PR-is “superema” ja “superabikaasa” motiivi. Kiidulaulu on lauldud imeliselt toimivale distantsabielule. Nüüd siis on järg jõudnud “superlahutatuni”. Kahju, et ka meedia sellega kaasa läheb ja oma kohvikoort ehk klikke püüab korjata.

Ma nüüd vabandan ette, aga kui kuue lapsega tipp-poliitik saab tõesti oma abielu lõplikust lõpust teada Instagrammi (või oli see FB) vahendusel, siis minu meelest tuleks kiiresti saata ta koju sotsiaaltöötaja, kes vaataks, kas ikka lastega on kõik korras. Oleme kõik kuulnud, kuidas ministeeriumi ametnikud hoiavad superemast superministri imikuid, aga kuidas ikkagi tunnevad ennast selles kurvavõitu poliitkarjääripeos suuremad lapsed?

Teine versioon on muidugi, et tegu ongi täiesti kaine ja kaalutleva keskerakondliku valimismanipulatsiooniga. Ja see on samuti tülgastav. Sel tasemel poliitikute ja nende erakondade toetamine valimistel on üsna küsitav.

Viimased uudised