Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Koroonaga seoses võib olla kindel vaid ühes: et milleski ei saa kindel olla. Sest elu näitab, et üks pettus tuleb teise otsa.

Kõik algas juba sellest, kui koroona Hiinas levima ja inimesed surema hakkasid ning Hiina arstid ja kodanikuaktivistid hoiatasid selle eest tervet maailma. Ent arstidel pandi suu kinni, aktivistid kadusid lihtsalt ära ja nende vastu pole hiljem eriti keegi huvi tundnud. Hiina ametlik seisukoht oli, et nad kõik valetasid ja mingit viirust pole olemas.

Kummalisel kombel usuti ja levitati siis üle maailma seda Hiina juttu, et nakkus üldse inimeste vahel ei levi ja see ei kujuta mingit ohtu. Seda tegi isegi Eesti terviseamet. Mis oli selge pettus. Eesti ajalehtedes ilmusid lehekülje suurused Hiina valitsuse poolt kinni makstud propagandalood selle kohta, kuidas koroona ei kujuta mingit ohtu. Paljud jäid seda uskuma, kuna usutakse seda, kes esimesena räägib, ja seda juttu usutakse siiamaani. Neid inimesi ei saa selles süüdistada.

Peteti kõige kõrgemal tasemel – seda tegi Maailma terviseorganisatsioon – kui kinnitas, et koroona ei kujuta mingit ohtu. Selle peale, nagu teada, lausa kutsuti hiinlasi Euroopasse, et tõestada, et koroona ei kujuta mingit ohtu. Selleks ajaks NB! oli Hiina ise juba Wuhani isoleerinud, aga välismaale lennud olid lubatud. Viirus kanti üle maailma laiali, väidetavalt teadmatusest. Kiruti neid, kes hiinlasi boikoteerisid, Itaalias lausa musitati tänaval demonstratiivselt hiinlasi. Öeldi, et Euroopa väärtusi mingi viirus ei kõiguta.

Kuni Itaalias hakkasid inimesed massiliselt haigestuma ja surema. Selle peale kehtestati nii Itaalias kui mujal Euroopas lausa sõjaseisukord ja inimesed kupatati terveteks kuudeks vangimajadeks muudetud kodudesse. Euroopast sai Wuhan ajal, kui Wuhanis oli kriis möödas. Euroopa väärtused on kadunud, ilmselt väga pikaks ajaks, ja elu hullem veel kui kommunistlikus Hiinas. Iroonilisel kombel süüdistab nüüd Hiina hoopis teisi riike, nagu Norrat ja Austraaliat, kust saabunud lõhe või loomaliha kaudu viirus väidetavalt Hiinasse jõudis.

Ajal, kui Euroopa koroona all ägas, hakati paaniliselt otsima võimalusi, kuidas hädast välja tulla. Miljardeid eurosid maeti silmagi pilgutamata vaktsiiniprojektidesse, mille abil loodeti viiruse levik peatada. Ent vaktsineeritud inimesed hakkasid surema. Selle peale teatati kohe ilma pikema jututa, et vaktsiinide ja surmade vahel pole mingit seost. See oli puhas vale, nagu nüüd välja tuleb. Surid noored, terved, elujõus inimesed, seda ka Eestis. Tõsi, neid polnud palju. Aga iga noore inimese surm surm on lähedaste jaoks tragöödia.

Kui koroona sisse laskmisega seotud pettuseid võib põhjendada teadmatuse ja naiivsusega, siis vaktsiinipettused on olnud teadlikud. Inimesi peteti teadlikult, et saaks võimalikult suure koguse enne ära vaktsineerida, kui jamad avalikuks tulevad. Sest muidu ei julge end keegi enam vaktsineerida lasta.

Nüüd on selgunud, et surmad olid seotud vaktsineerimisega. Järjekordne tõestus selle kohta, et koroonaga seoses saab kindel olla vaid selles, et milleski ei saa kindel olla. Petetakse suurelt ja jõhkralt.

LÕUNAEESTLANE

Viimased uudised