Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kõigi Eesti liikumisest võib aru saada, et tahetakse muuta Eesti samasuguseks maaks nagu on Rootsi ja Saksamaa, kus kõik on teretulnud.

Samas on Rootsi ja Saksamaa väga hoiatavad näited, sest nendest riikidest on kohalikud elanikud juba põgenemas kõigi nende „kõigide” eest. Kõik teavad, mis hullumaja Rootsis ja Saksamaal valitseb ning sellist elu ei taha omale keegi.

Mis on iseloomulik, Rootsi ja Saksamaa maine on InterNationsi uuringu põhjal kõvasti kukkunud ka välismaalaste silmis. See on loomulik, sest suur hulk sisse toodud migrante võõrast kultuuriruumist on muutnud kohaliku elu-olu väga ebakindlaks. Nagu öeldud, ei soovi sellist ebakindlat elu ei kohalik rahvas ega ka külalised. Välismaalased ootavad ja hindavad eelkõige stabiilset ja turvalist keskkonda.

Selle asemel, et kõigi tulijate nimel ennast nahast välja rebestada, on Eestil mõistlik keskenduda sellele, milles ta on maailmas parim – ja see on digi-asjandus. Kui Eesti on juba selle asjaga nii kaugele jõudnud, siis tasub seda joont hoida ja mitte seda ära lörtsida. InterNationsi uuringu põhjal tunnevad digi-inimesed end Eestis vägagi hästi, isegi paremini kui Soomes. Samuti on Eesti kõrgel kohal turvalise keskkonna poolest. Olgu lisatud, et Eesti on välismaalaste elu-olu peegeldavas InterNationsi uuringus üldkokkuvõttes 21. kohal, eespool Rootsist ja Saksamaast. Seejuures tunnevad välismaalased end Eestis õnnelikumalt kui Soomes, Rootsis või Saksamaal.

Kõigi Eesti inimesed hirmutavad ühiskonda EKRE-ga. Mis EKRE-sse puutub, siis on erakonna sõnum olnud just praegust head ja kindlat taset hoida, mitte seda ära rikkuda, nagu on juhtunud Rootsis ja Saksamaal. Kõigi Eesti rahututele hingedele polegi soovitada muud, kui et kui nad tahavad kaost tekitada, siis on neil vaba voli minna Rootsi või Saksamaale. Eestit aga ei tohiks selliseks hullumajaks muuta – see ei meeldi isegi välismaalastele.

LÕUNAEESTLANE

Viimased uudised