Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eestist on saanud natsiriik, kus tapetakse kõiki teisi rahvusi – tulge appi! Umbes selline on sõnum, mida Reformierakond ja sotsid praegu üle maailma levitavad. Põhjuseks tuuakse asjaolu, et konkurent Keskerakond tahab teha valitsuse koos rahvuskonservatiivse erakonna EKRE-ga.

Võib aru saada, et see kisa on mõeldud Keskerakonna mõjutamiseks, et see erakond tuleks Reformierakonna valitsusse vaikseks puudliks, mitte ei teeks ise valitsust. Aga Keskerakond ei võta vedu ja kisa läheb iga päevaga üha suuremaks.

Kõige rohkem räägitakse natslusest Eestis nüüd Vene infokanalites, kus mõnuga seda infot levitatakse ja jagatakse. Kus siis üleöö on Eestist saanud kuri natsiriik, kus pisikesi mustanahalisi poisikesi süüakse. Vene propagandistidel pole enam vaja vaeva nähagi – sõbrad Reform ja sotsid teevad nende eest musta töö ära.

Olukord meenutab kangesti 1940. aastat, mil „grupp seltsimehi” kutsus samuti välismaad appi Eesti küsimuste lahendamiseks. Reform ja sotsid ilmselt „seda” välismaad silmas ei pea, aga „seal” tehakse nendest üleskutsest sarnased järeldused.

Ehk siis küsimus: Keda Reform ja sotsid õigupoolest appi kutsuvad?

LÕUNAEESTLANE

Kommentaarid

Viimased uudised