Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Räägitakse, et kui surm on silme ees, siis hakkab inimene tegema hulle tükke. Mõni hakkab teoks tegema kõike seda, mida elu jooksul ei suutnud või ei viitsinud. Noh, tollega on isegi hästi. Mõni paneb seejuures oma elu ohtu. Noh, las paneb, ikkagi oma elu. Ja siis on veel sellised eriti vastikud tüübid, kes ka teiste elu ohtu panevad. Nendega on pahasti, sest siis pole ju surmasuus mitte ainult nemad, vaid teised ka.

Võru linnavalitsuse puhul paistab praegu see viimane variant kehtivat. Võrus suureneb koroonaga nakatumine hullupöörase kiirusega – koolijuhid on koroonas, peaaegu terve linnavalitsus on koroonas – ja mida teevad nemad? Rebivad jälle koolide uksed avali! Et tulge kõik tagasi kooli ja hakake rõõmsalt nakatuma! Võrus on koroonat veel vähe! Tekitame juurde, kirevase päralt! Ull lugu küll, a las olla veel ullim! Paneme kõik koos hullu! Piisab ju sellest, kui oma aias muumimask ette panna ja sellest moluvihikusse pilt riputada, siis ei nakka tõbi külge!

Jajah, eks ta ole! Kõigepealt korraldame linnavalitsuses koosoleku, kuhu kutsume koolide juhid, ega kanna seal mingeid isikukaitsevahendeid. Siis nakatame sääl üksteist, kuis jaksame, ja kui tundub, et mõistus täitsa otsas, siis paneme paaniliselt koolid kuni 8. oktoobrini kinni. Siis saame Facebookis emmede käest räigelt sõimata ja teeme paaniliselt koolid enne lubatud tähtaega uuesti lahti. Nõndamoodi käitub ull inimene. Või mis ull, täitsa ullike!

Ehh, kuhu me sellise linnavalitsusega jõuame, kallid võrukad?

IRJA TÄHISMAA

Kommentaarid

Viimased uudised