Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

armin kõomägi

Tuntud ettevõtja, kirjanik ja metseen Armin Kõomägi avas teisipäeval kompetentsikeskuses Tsenter oma kunstikogu põhjal kokku pandud näituse ning rääkis ettevõtte arendamise kunstist.

Ettevõtjana tuntud kui Säästumarketi kaupluseketi ja logistikafirma Smarten üks rajajaid, kuid viimastel aastatel pigem kirjanikuna silma paistnud Armin Kõomägi on ettevõtlusega seotud läbi kogu taasiseseisvusperioodi.

„Kui ma alustasin, siis põhiline impulss oli teha midagi iseseisvalt,” rääkis Kõomägi Lõunaeestlasele. „Mitte minna kuhugi organisatsiooni tööle, kus ülemus maksab sulle palka, vaid olla oma otsustes rohkem vaba. Võib-olla ka rohkem riskida.”

Isiklik suurem vabadus, millega käib kaasas ka suurem vastutus, on märksõna, millega Kõomägi ettevõtlust kui elustiili ja eneseväljundit koolipingist väljuvatele noortele kiidab.

„Sa oled iseenda peremees. Kui sa õnnestud, siis sa võid võita lisaks rahale ka palju isiklikku vabadust ja aega,” sõnas ta. „Teatud edu puhul ettevõtja ei pea töötama 12 tundi päevas või 8 tundi päevas. See on see, mis ettevõtluse puhul mind näiteks ahvatles.”

Vaata jutuajamist Armin Kõomäega järgnevast videost.

Arved Breidaks

Viimased uudised