Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eesti Apteekide Ühendus (EAÜ) soovitab riskirühma kuuluvatel inimestel külastada apteeki hommikupoolsel ajal ehk kuni kella 12ni.

Täna oleme olukorras, kus perearstid ja haiglad on plaanilised vastuvõtud lõpetanud. Patsientide jaoks on apteekrid kõige ligipääsetavamad esmatasandi tervishoiutöötajad, kes aitavad lisaks ravimeid puudutavatele küsimustele ka kergemate tervisemurede korral.

Selleks, et kaitsta haavatavamat osa elanikkonnast ja tagada nende kiire teenindus, soovitame neil, kel vähegi võimalik, valida apteegi külastamise aega. Koroonaviiruse riskirühma kuuluvad vanemad, üle 60aastased ja krooniliste haigustega inimesed, kellele soovitame apteegi külastamiseks jätta hommikupoolse aja. Riskirühma mittekuuluvatel inimestel soovitame käia apteegis pealelõunasel ja õhtusel ajal.

Oleme olukorras, kus väga suur osa elanikkonnast vajab samaaegselt midagi apteegist. See paneb apteegid suure surve alla. Apteekrid teevad kõik endast oleneva, et apteegid oleksid Eesti inimestele avatud ja ravimite kättesaadavus tagatud.

Head Eesti inimesed, aitame koos kaasa viiruse leviku pidurdamisele ja jagagem apteegi külastamise aega!

Kommentaarid

Viimased uudised