Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Twitter

Venemaal Sverdlovski oblastis oli Lazorevõi külas õhk kärbestest nii tiine, et ühest majast saadi päeva jooksul kätte kärbseid terve ÄMBRITÄIS. Olukord oli nagu õudusfilmis.

Kärbsed vallutasid küla pärast seda, kui kohalik talunik vedas põldudele kanade sõnnikut. Mõnedel andmetel sattusid põllule ka surnud kanad ja kanade jäänused. Inimesed olid hullumas ja tundsid, et elasid nagu prügimäel.

Kärbseid oli igal pool: vannitoas, autodes ja söögilauas. Inimesed olid mures laste pärast. Välja minna ei saanud, rääkimata akende avamisest või pesu kuivatamisest, vahendab Guardian.

Kohaliku kanafarmi juht tunnistas, et andis talunikule sõnnikut ja kinnitas, et tegemist on hea väetisega. Tema väitel oli tuule suund lihtsalt kehvapoolne. Lisaks läks ilm soojaks ja kärbsed hakkasid paljunema.

Talunik aga ütles, et kärbsed on olnud miljoneid aastaid ja neid on igal pool. Küsimus on ainult koguses, aga keegi pole öelnud, mis on õige kogus.

Kohalikud ametivõimud uurivad nüüd asja, kas tegemist on ebaseadusliku tegevusega või mitte.

Siin on video asja kohta:

Первый канал on Twitter

Следователи Свердловской области выясняют причины настоящего нашествия мух на одно из сел. Новости. Первый канал

Кадры из Свердловской области стремительно распространяются по социальным сетям и напоминают фильмы ужасов. Местные жители винят во всем фермера, который покрыл свои поля естественными удобрениями.

Viimased uudised