Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kahel viimasel aastal koroonaviiruse tõttu ärajäänud Hauka laat toimub 13. ja 14. augustil põhjaliku uuenduskuuri läbinud laadapealinna Antsla kesklinnas.

Hauka laat on kogu Antslat hõlmav suurüritus, kus põhieesmärgiks ei ole ainuüksi kaupade müük, vaid ka oma toodete ja teenuste tutvustamine. Laadaga kaasneb ka traditsiooniline meelelahutusprogramm tippesinejatega. Hauka laada toimumise eest on varasemalt vastutanud Antsla Tarbijate Ühistu, mis alustas Eesti esimese tarbijate ühistuna tegevust 1902. aastal Võrumaal.

Käesolevast aastast korraldab laata mittetulundusühing Hauka Laat koostöös Antsla vallaga.

„Teeme suure kummarduse Antsla Tarbijate Ühistule, kelle aastatepikkuse töö tulemusena tuntakse Antslat kui laadapealinna. Hauka Laada korraldajatena soovime suures plaanis jätkata senist joont, kust ei puudu mitmekesine laadaprogramm ning parimad pakkumised kauplejatelt. Lisaks traditsiooniline Hauka Laada romuralli, staadionikontsertid ning laada avapidu Antsla laululaval.“ sõnas MTÜ Hauka Laat juhatuse liige Helger Kavant.

Kahel viimasel aastal pole saanud viiruse leviku tõttu laat toimuda. Selle aja jooksul on Antsla kesklinn oluliselt muutunud ning nende muutustega tuleb kohaneda ka Hauka laadal.

„Püüame leida uusi lähenemisi laada korraldamisel ning pakkuda külastajatele suurepärast laadamelu, sest Hauka laat on olnud läbi aegade sündmus, mida peab ise nägema.” lisas Kavant.

Hauka laata toetab Antsla vald ning selle esindaja sõnul on neil hea meel, et kodukandi inimesed on võtnud enda kanda Hauka laada korraldamise ning seisavad selle eest, et laadatraditsioon saaks Antslas jätkuda.

Müügikohtade broneerimine algab juuni esimestel nädalatel. Täpsem info broneerimise ja laada programmi osas on peagi leitav meie kodulehelt: www.haukalaat.ee ja sotsiaalmeediakanalitest.

Kohtumiseni 13. ja 14. augustil, laadapealinnas Antslas!

Viimased uudised