Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Antsla keskerakondlased valisid uue juhatuse, keskenduvad ühistranspordile ja valmistuvad valimisteks.
Eelmisel pühapäeval toimunud Keskerakonna Antsla osakonna aastakoosolekul valiti uueks osakonna esimeheks Markus Meier ja aseesimeheks Viljar Kavant. Osakond on võtnud eesmärgiks anda oma sisend valimisprogrammi loomisele, millega minnakse 2019. aasta riigikogu valimistele.
Antsla osakonna info kohaselt on võetud tegevusel prioriteediks on inimesed. Tehakse kõik selleks, et vallas oleks igaühel hea elada, kõik pääseksid liikuma, kõiki kuulataks ja kõigil oleks midagi huvitavat teha. Seetõttu on otsustatud, et volikogus panustatakse eelkõige transpordi ja kultuuri valdkonda.
Valvatakse, et Kagu ühistranspordikeskus hakkaks päriselt tööle, et valla ühistransport oleks reaalselt olemas ja sõidaks nendel kellaaegadel ja sinna, kuhu inimestel tegelikult vaja on.
Haldusreformi tehes õnnestus Antslast ja Võrust valitud Riigikogu liikmetel Oudekki Loonel ja Anneli Otil saavutada erand, et Antsla ja Urvaste jääksid omaette vallaks – nüüd tehakse tööd selle nimel, et liitumisleping viidaks mõistlikult ellu: erand peab ennast õigustama, vald peab päriselt tööle hakkama.
Antsla keskerakondlased soovivad olla alati inimeste lähedal – korraldada rahvakohtumisi ja üritusi, näiteks jõuab Antslasse ka Keskerakonna ürituste sari „101 rahvakohtumist parema Eesti heaks“, kuid kindlasti korraldatakse ka lihtsalt Antsla valla inimeste kogunemisi nii probleemide arutamiseks kui toredaks aja veetmiseks.

Viimased uudised