Tel. 5897 3482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru sissekirjutusega jänni jäänud Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liige Anneli Ott on nüüd rohkem pühendunud Tallinna temaatikale, kus ta võtab sõna sealsete vene kaakide teemal.

„Noori vägivallatsejaid tuleb kohelda siidkinnasteta,” kirjutab Anneli Ott arvamusartiklis Päevalehes.

„Augustis avalikkuse ette jõudnud noorte vägivaldne käitumine on viinud paljude lapsevanemate meelerahu ning pannud erinevaid ametkondi üksteise suunas küsivalt vaatama,” muretseb Ott ja lisab, et noortega peab karmid meetmed tarvitusele võtma.

Võimuliitu kuuluv Ott kahetseb, et aasta alguses kaotati alaealiste komisjonid, mis võttis noortelt kaakidelt viimasedki pidurid.

Ott kirjutab, et peksuvideod oma julmuses lähevad palju kaugemale eakaaslaste lihtsast mõõduvõtmisest. „Meile avanevad videod, kus mitmekesi lüüakse ohvril veri lahti ning halastamatult pekstakse jalgadega maaslamajat. Selliseid juhtumeid on ka üks juba liiga palju ja kahjuks pole tegu sugugi üksikjuhtumitega, mida internetiajastul meedias võimendatakse, vaid viimasel ajal sagenenud trendiga, kus noored tunnevad end karistamatutena,” lisab ta.

Kommentaarid

Viimased uudised