Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Annabel. Foto: erakogu

Annabeli pere ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond andsid teada rõõmusõnumi, et lapse päästmiseks vajaliku, maailma kalleima ravimi raha on koos.

Lastefond edastas sotsiaalmeedias järgmise teadaande:

ARMSAD HEATEGIJAD, ME TEGIME SELLE ÄRA!!!

Annabeli perel ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondil on suur rõõm teada anda, et Annabeli elu päästmiseks vajaliku, maailma kalleima ravimi raha on koos. Lastefondi ja Annabeli annetuskontodel on täna õhtuse seisuga 1 924 911, 29 eurot.

Lastefondi annetuskontodele ning telefoniannetuste läbi on Annabeli ravi rahastamiseks laekunud 897 972,07 eurot. Koos reservidest lisanduva 400 000 euroga on Lastefondi head annetajad aidanud Annabeli ligi 1,3 miljoni euroga. Tegemist on Lastefondi ajaloo suurima toetussummaga.

Lapse vanemate poolt loodud HelpAnnabel annetuskontol on tänase õhtu seisuga 626 939,22 eurot.

Hoiame nüüd kõik pöidlad pihus, et Annabel väga kiiresti ravile pääseks!

Tänase teadmise kohaselt tuleb Annabeli perel tasuda kallihinnalisele ravimile lisaks veel ka Ameerika Ühendriikides osutatava meditsiiniteenuse eest, teadaolevalt ligi 295 000 eurot. Milline saab olema Annabeli ravi täpne maksumus, selgub siis, kui ettemaksuarve USA-st on laekunud. Suure tõenäosusega juhtub see järgmisel nädalal, kohe pärast viimase analüüsi tulemuste selgumist.

Pärast ravi teostamist tuleb Annabelil USA-sse jälgimisele jääda veel 3 kuuks. Puudu oleva summa osas saab perele endiselt toeks olla tehes annetuse Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi annetuskontole ning lisades selgitusse „Annabel“.

Täna on Lastefondile teadaolevalt veel mitmed Annabeli aitamiseks loodud toetusaktsioonid pooleli, ka sealt loodame abi ravimi manustamise ja hilisema jälgimisega seotud kulude katmisel.

Aitäh veelkord kõigile aitajatele, seda tänu ei ole võimalik sõnadesse panna!

Lastefond tänab ka kõiki koostööpartnereid, kes meile abikäe ulatasid ja ikka ning alati toeks on!

Omalt poolt lubame, et hoiame teid Annabeli edasise käekäiguga kursis.

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi annetustelefonid avanevad aga juba homsest vapra, enneaegsena sündinud Kevini aitamiseks, kes tahab väga iseseisvalt kõndima hakata. Aitäh, et aitate meil aidata!

Lastefondi heategevuslikele telefoninumbritele helistades lisatakse teie poolt valitud annetussumma teie sama kuu telefoniarvele. Sobiva summa annetamiseks tuleks helistada vastavale annetusnumbrile:
helistades 900 5025, annetad 5€
helistades 900 5100, annetad 10€
helistades 900 5500, annetad 50€.

www.lastefond.ee

Viimased uudised