Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Viimaste kuude jooksul on laekunud ligikaudu 30 kaebust Glow Living e-poe osas, kus tarbijad teavitavad, et tellitud tooted ei jõua nendeni ning ka toodete eest tasutud raha ei tagastata, teatab EL tarbija nõustamiskeskus.

Mineraal- ja orgaanilise kosmeetika tooteid, näiteks Jane Iredale ja Deepskin Organics kaubamärke müüv e-pood Glowliving.eu on registreeritud Suurbritannias.

Veebilehel kauplev ettevõte Antara International Ltd ei vasta EL tarbija nõustamiskeskuse koostööpartneri Suurbritannia rahvusvahelise tarbijakeskuse pöördumistele ning seega ei ole kohtuväline kaebuste lahendamine võimalik. Tarbijatel, kes pole veebipoest www.glowliving.eu tellitud kaupa kätte saanud ning kellele pole kauba eest tasutud raha tagastatud, on võimalik enda õiguste kaitseks edastada oma kaebus Suurbritannia väikenõuete kohtule (UK Small Claims Court www.gov.uk.).

Kuivõrd kaupleja veebilehekülg www.glowliving.eu võimaldab jätkuvalt tellimusi teostada, soovitab Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti (TTJA) piiriüleseid kaebusi lahendav üksus EL tarbija nõustamiskeskus võimalusel vältida veebilehelt tellimuste tegemist.

Viimased uudised