Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Läti kaupleja Animo Forti SIA, eestlastele rohkem tuntud kui Inch2, on kuulutatud maksejõuetuks. Kõik tarbijad, kellel on kaupleja vastu nõue, peavad selle esitama hiljemalt 02.05.2022, teatab Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet (TTJA).

Jaanuaris teavitas TTJA, et ameti piiriüleseid kaebusi lahendavale EL tarbija nõustamiskeskusele laekus 2021. aastal Animo Forti SIA osas üle 20 Eesti tarbija kaebuse. 2022. aasta esimeste kuudega on lisandunud uusi kaebusi, mistõttu peaksid kõik tarbijad, kellel on nõue Animo Forti SIA vastu, esitama hiljemalt 2. mail oma nõuded pankrotihaldurile.

Avaldus pankrotihaldurile võib olla vormistatud vabas vormis, kuid peab sisaldama järgmist teavet:

1) nõude põhjendus/selgitus;
2) nõude suurus (põhinõude ja kõrvalnõuete summa, nt intress, viivis, jne);
3) nõude tekkimise aeg;
4) kontaktandmed, sealhulgas e-posti aadress;
5) pangakonto number;
6) tarbija nimi ja allkiri.

Eesti tarbijad võivad avalduse vormistada inglisekeelsena ning see tuleb saata pankrotihalduri e-posti aadressile: georg.orlov@inbox.lv. Avaldusele peab lisama ka kõik olemasolevad tõendavad dokumendid, sealhulgas tellimuse kinnituse ja maksedokumendi (olemasolu korral ka kirjavahetuse).

Pankrotihalduri kontaktid:

Nimi, perekonnanimi: Georgijs Orlovs
E-post: georg.orlov@inbox.lv
Telefoninumber: +371 26599824
Aadress:  Rīgas iela 16, Rēzekne, LV-4601, Latvija

Lehekülg www.inch2.com, kus müüakse eksklusiivseid jalatseid, on jätkuvalt toimiv, kuid kontaktide all kuvatav kaupleja juriidiline teave on muutunud. Veebilehel on nüüd märgitud kauplejaks Poola juriidiline isik VERLO SP. Z.O.O. T/A INCH2.

Viimased uudised