Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaader videost.

Kuigi kogu maailmas soovitatakse inimestele koroona vastu vaktsineerimist ja põhjendatakse seda teadusega, on ka teadlasi, kes nii ei arva.

Üks neist on USA Texase osariigis Dallases tegutsev arst, paljude teadustööde autor dr Peter McCullough, kes räägib intervjuus, kuidas koroonahaigus on täiesti ravitav ja alla 50-aastastele pole mingit vaktsiini tegelikult vaja.

Arst muretseb massilise vaktsineerimise pärast eriti seetõttu, et tavaliselt pandeemia ajal inimesi ei vaktsineerita, kuna see on ohtlik, kuna võivad tekkida uued ohtlikud tüved, mille vastu tulevikus ükski vaktsiin enam ei toimi. Teiseks on vakstiine enne kasutamist testitud vaid paar kuud ja sedagi väikse grupi peal, mistõttu pole teada, kuidas mõjub vaktsiin elanikkonnale laiemalt.

Vaktsiinid on praegu alles katsetusjärgus ja selle aja jooksul on USA-s teadlase väitel registreeritud üle 4000 vaktsiinidega seotud surmajuhtumi. Tavaliselt peatatakse palju väiksema koguse juhtumite puhul koheselt vaktsiini kasutamine, aga koroonavaktsiinide puhul millegipärast jätkatakse.

Arst on mures ka seepärast, et haigeid keeldutakse koroona puhul ravimast ja lastakse neil surra, kuigi efektiivne ravi on olemas – näiteks hüdroksüklorokviin koos teiste ravimitega, millega on saavutatud väga häid tulemusi – 85 protsenti raskelt haigetest on ära päästetud. Samas aga millegipärast surutakse ravi alla, seda osalt meedias avaldatud valeinfo ja uuringu tõttu, mis on valeks tunnistatud, aga mida levitati ja mille tulemusel keelduti laialdaselt hüdroksüklorokviini kasutamisest.

Dr McCullough räägib, et paljud arstid on koroonahaigete ravimisest loobunud ja nad reklaamivad ainult vaktsiine. Põhjuseks on asjaolu, et koroonahaigust ravivaid arste on ähvardatud tegevusloa äravõtmisega. Isegi dr Dr McCullough on pidanud aru andma. Dr McCullough võrdleb sellist olukorda olukorda keskajaga. Arsti sõnul on arstid andnud Hippokratese vande patsiente aidata, aga koroonapatsientide ravimine nõuab arstidelt väga suurt julgust. On arste, kes siiski julgevad ravida koroonapatsiente ja nemad on kangelased, leiab dr McCullough. Lõpuni läbi uurimata vaktsiinide pealesurumine inimestele ja eriti lastele on USA arsti arvates aga kuritegu.

Arst räägib, et pole vaktsiinide vastu, aga inimestele tuleks pakkuda vaktsiine, mis on tõhusad ja ohutud. Praegused koroonavaktsiinid seda arsti väitel ei ole. Vaktsiinid töötati välja Wuhani tüve vastu, aga praegu on viirus juba nii palju muteerunud, et tegemist on täiesti uue viirusega. Sellele vaatamata süstitakse inimestele Wuhani tüve vaktsiini, mille kasutamise tagajärjed uute tüvede levimise ajal on ettearvamatud – võivad tekitada uued ohtlikud tüved, mille vastu ükski vaktsiin enam ei kaitse. Võib juhtuda samalaadne asi nagu on tekkinud antibiootikumide liigtarvitamisega, mille tulemusel on tekkinud ravimitele allumatud bakterid.

Intervjuu Dr. Peter McCullough-ga: Covid-19 uuringud ja ravi

An error has occurred whilst processing your request!

Viimased uudised