Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: KVA

Alates tänasest kuni 4. juulini saab esitada sisseastumisdokumente Kaitseväe Akadeemiasse, et õppida maa-, mere- või õhuväe ohvitseriks, sisseastujate abistamiseks korraldab akadeemia toetava kampaania terve dokumentide vastuvõtuperioodi ajaks.

„Kaitseväe Akadeemia on kõrgkool uuele generatsioonile, kellel on soov juhtida ja vastutada Eesti riigi ning inimeste kaitse eest kodus kui ka mujal maailmas. Kui on soov saada põnev ja hästi tasustatud töö, millel on suurem eesmärk, siis tuleb kindlasti ohvitseri karjäär valida,“ ütles Kaitseväe Akadeemia kommunikatsiooni ja turundusgrupi ülem kapten Kristjan Kostabi.

Sisseastujate toetamiseks dokumentide esitamisel ja informeerimiseks nende erinevatest võimalusest alustas Kaitseväe Akadeemia toetavat kampaaniat koostöös Kaitseressursside Ameti ja loovagentuuriga Tank. Ohvitseri elukutsest huvitatute toetamiseks on loodud eraldi lehekülg ohvitser.ee, mis kirjeldab lühidalt elukutse võimalusi erinevates väeliikides ja aitab Kaitseväe Akadeemiasse sisseastumisdokumente esitada.

Rakenduskõrghariduse tasemel saab Kaitseväe Akadeemias õppida maa-, mere- ja õhuväe õppesuundadel ohvitseriõppes kokku 75 õppekohal, õppe kestvuseks on kolm aastat. Mereväe kadettidel toimub osa õppest TTÜ Eesti Mereakadeemias ning õhuväe kadettidel Eesti Lennuakadeemias.

Kaitseväe Akadeemia õppivatele kadettidele on tagatud igakuine palk alates 750 eurot, tasuta elamispind akadeemia ühiselamus Tartu kesklinnas ja meditsiiniline abi. Kooli lõpetajad saavad rakendusliku kõrghariduse sõjalise juhtimise erialal ja nooremleitnandi auastme ning ees ootab karjäär kaitseväes.

Sisseastumisdokumente saab Kaitseväe Akadeemia rakenduskõrgharidusõppesse esitada SAIS-i vahendusel 31. maist kuni 4. juulini. Täpsem informatsioon sisseastumistingimuste ja -katsete kohta leiab Kaitseväe Akadeemia kodulehel www.kvak.ee.

Viimased uudised