Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Aasta Suurpere 2017 - perekond Muru Tartumaalt. Foto: erakogu

Kuni 24. aprillini saab Eesti Lasterikaste Perede Liidu (ELPL) kodulehel www.lasterikkad.ee esitada kandidaate Aasta Suurpere konkursile.

Aasta Suurpere tiitel ja Bigbanki poolt välja antav rahaline preemia summas 7000 eurot antakse võitjale üle 12. mail toimuval traditsioonilisel Suurperepäeval Eesti Rahva Muuseumis.

„Aasta Suurpere tiitli väljaandmise eesmärk on väärtustada ning tunnustada Eestimaa ühtseid ja tugevaid suurperekondi,“ sõnas MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap. „Aunimetuse annavad ELPL ja Bigbank ühtsuse ning lasterikkuse au sees hoidmise eest suurperele, kus kasvab vähemalt neli last.“

„Traditsiooniline Suurperepäev toimub ELPLi ja selle heade toetajate abiga juba 14. korda ning perepäeva raames anname üheksandat korda välja tunnustusauhinna Aasta Suurpere. Eelmisel aastal valiti konkursi võitjaks viielapseline perekond Muru Tartust,“ lisas Aage Õunap.

Kandidaate Aasta Suurpere 2018 tiitlile võivad esitada kõik Eesti asutused, ettevõtted, pereliikmed ja tuttavad Eesti Lasterikaste Perede Liidu veebilehe www.lasterikkad.ee või otselingi kaudu siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvx0RZRDRwnpI6f07I8_42NR9DoWx1NB5oNleflu3tpVIv0A/viewform

Tänavu 14. korda toimuva traditsioonilise Suurperepäeva patroon on Urmas Vaino ning toetajad Bigbank AS, Eesti Rahva Muuseum ja paljud teised ettevõtted.

Eesti Lasterikaste Perede Liit on loodud 1996. aastal eesmärgiga toetada lasterikkaid peresid Eestis. Organisatsiooni kuulub 19 ühendust, kes koondavad enda alla pered, kus kasvamas neli ja enam last.

Viimased uudised