Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Lõuna prefektuuri ja MTÜ Turvaline Võrumaa eestvedamisel viidi kolmapäeval Võrus läbi ennetuslik vigursõiduvõistlus algajatele autojuhtidele, kes said proovile panna oma sõiduoskusi, liiklusseaduse tundmist kui ka rehvivahetuse vilumust.

„Vigursõiduvõistlus koosnes neljast erinevast osast: esmalt said meeskonnad proovile panna oma äsja omandatud teoreetilised teadmised liiklustesti lahendamisel, seejärel suunduti vigursõidurajale, kus tuli koonuseid ümbersõitmata läbi teha külgboks, tagasipööre piiratud alal, slaalom ja „ristikhein”,” rääkis PPA Lõuna prefektuuri teabebüroo politseileitnant Varbo Maandi.

Pärast sõidurada ootas osalejaid ees praktilise ülesande lahendamine, milleks oli ette antud katkise rehviga auto, millele tuli uus ja terve rehv võimalikult kiiresti alla saada. Viimase ülesandena tuli noortel juhtidel ralliauto roolis võidu sõita.

Kõik osalejad tulid vigursõiduvõistlusele isikliku või lähedase inimese sõiduautoga ning said seeläbi turvaliselt tavaliiklusest eraldatud alal masina ja enda võimed spetsialistide juhendamisel proovile panna.

LÕUNAEESTLANE

Viimased uudised