Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Raul Mee

Kodumaine energiaettevõte Alexela teatab, et tänasest on kõikides nende elektriautode laadimispunktides laadimishind 1 sent kilovatt-tunni eest. Soodne pakkumine kehtib kuni pühapäeva lõpuni.

Energiaettevõtte e-mobiilsuse valdkonnajuht Alan Vaht sõnas, et ühelt poolt on soodsa jaanihinna mõte edendada rohelist liikumist kui ka tuua elektriautode omanikud ettevõtte põhirakendusse „Alexela” varasema „Laadija” äpi asemel.

„Eks meile ole ninale visatud, et miks meil ei ole ühte äppi, vaid mitu, mille vahel navigeerida. Nüüd on meil see üks äpp,” muigas Vaht ja ütles, et „Laadija” äpi võib nüüd rahumeeli telefonist eemaldada ja tegutseda harjumuspärases energiateenuseid ühendavas põhirakenduses „Alexela”.

Elektriautode omanikel, kes omavad ka elektri- ja maagaasilepinguid ning jälgivad Nord Pooli elektribörsi hindu, on kõik vajalik nüüd koos laadimise alustamise ja lõpetamisega ühes põhiäpis. „Oleme veendunud, et see uuendus hõlbustab klientide igapäevaseid energiatoiminguid ning muudab elektrilaadimise senisest palju lihtsamaks,” lisas ta.

Laadimisteenuse kolimine Alexela põhirakendusse võimaldab elektriautot laadida kolmel erineval viisil: Alexela põhiäpiga, Alexela Maksekaardiga ja Alexela Kinkekaardiga. Vaht täiendas, et see annab klientidele paindlikkuse valida neile sobivaim meetod elektriauto laadimiseks. Järgmisena plaanitakse välja tulla laadijates pangakaardi makselahendusega.

Kõiki üle-eestilisi avalikke laadimiskohti, kus ühe sendiga vahemikus 22.06-25.06 elektriautosid saab laadida, näeb äpist „Alexela”.

Täna kuulub Alexela avalikku laadimisvõrgustikku 105 laadimiskohta, millest 43 on valdavalt ultrakiired ning 62 mitme tunni laadimiseks mõeldud laadimiskohad. Energiaettevõte jätkab elektriautode laadimisvõrgustiku arendamist, rajades uusi laadimisjaamu, nii avalikke kui privaatseid erinevates Eesti paikades, et pakkuda klientidele mugavat ja kiiret laadimisvõimalust. Selle aasta jooksul suurendatakse laadimiskohtade arvu 140-ni.

Viimased uudised