Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Alexela avas täna, 6. detsembril Otepääl uuenenud tanklapoe, lisandus ka LPG tankmisvõimalus.

Lisaks tavapärasele bensiinile ja diislikütusele on nüüd olemas ka LPG tankur.

Ettevõtte teatel tugineb värskelt renoveeritud tanklapood Alexela tanklakohvikute PAUS kontseptsioonile.

Uuenenud tanklapoes on müügil nii praed kui tervislikud eined, supid ning harjumuspärane burger ja hot-dog. Menüüle pakuvad kosutavat täiendust kiirelt valmivad kuumad joogid.

Uudisena on Otepää tanklapoes nüüd võimalik ka sõlmida kindlustuslepinguid, mida Iizi.net abil vahendatakse. Lisaks saab tanklast osta balloonigaasi.

Alexela kutsub kõiki Valgamaa inimesi külastama uut tanklat – Alexelas tankides toetavad kliendid Eesti sporti ja kultuuri, sest Alexela on kultuuriministri poolt pärjatud tiitliga „Aasta Kultuurisõber“.

Alexela Oil kuulub Alexela gruppi ning on eestimaine tanklakett. Ettevõtte 77-st tanklast omab tanklakauplusi 24. Vanima eestimaise tanklaketina (aastast 1993) ollakse tööandjaks enam kui 150 inimesele üle Eesti. Alexela tanklad kannavad märki „AUS KÜTUS“, mis kinnitab, et Alexela tasub riigile kõik maksud, täites nii oma kohustusi Eesti ühiskonna ees.

Fotol: Linti lõikavad (vasakult paremale) Otepää vallavanem Kaido Tamberg, AS Alexela Oil juhatuse esimees Ain Kuusik ja AS Sa.Met Ehitus juht Jaanus Metsa.

Viimased uudised