Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

otepää volikogu

Otepää vallavalitsus otsustas täna, 16. märtsil seoses viirusepuhanguga peatada kodanike vastuvõtu vallavalitsuses ja teenuskeskustes ning sulgeda valla raamatukogud. Otepää valla lasteaiad on hetkel avatud, kuid lasteaeda palutakse mitte tuua haigussümptomitega lapsi ja võimalusel jätta lapsed koju.

Vallavalitsuse töö toimib edasi ning inimesi teenindatakse telefoni ja e-kanalite vahendusel. Toimuvad ka vallavalitsuse istungid. Avaldusi saab esitada e-posti teel, avalduste blanketid on üleval Otepää valla kodulehel. Vajadusel toimub vallamajas ainult sünni registreerimine, palume see eelnevalt kokku leppida sekretäri Kristina Reigoga tel. 766 4805; 515 7139

„Palume kõigil vallakodanikel säilitada rahu ja võimalusel viibida kodus. Palume võimalusel aidata oma pere eakaid ja abivajajaid, et nad ei peaks ise näiteks toidupoodi või apteeki minema,“ sõnas Otepää vallavanem ja valla kriisikomisjoni juht Kaido Tamberg. „Igasugusesse viirusepuhanguga seotud infosse palun suhtuda ettevaatusega ja jälgida ametlikke kanaleid.“

Valla sotsiaaltöötajad on samuti kaugtööl ning vastuvõttu ei toimu. Vältimatu vajaduse korral palume võtta sotsiaaltöötajatega ühendust ning leppida kokku eraldi aeg. Kõik muud küsimused lahendatakse telefoni ja e-kirja teel.  Valla sotsiaaltöötajad ei transpordi praegu kliente poodi ja apteeki, abivajajatele tuuakse kaup koju ja antakse ilma lähikontaktita üle.  Samuti aidatakse jätkuvalt kõikide hädavajalike toimingutega.

Kõigil palutakse püsida kodus, jälgida oma tervist ning konsulteerida vajadusel perearstiga või helistada perearstinõuandeliinil 1220. Avatud on ka üleriigiline kriisitelefon 1247, mis nõustab koroonaviirusega seotud teemadel.

Otepää valla kriisikomisjon kogunes 16.märtsil. Kriisikomisjon jälgib Otepää vallas toimuvat ja koguneb regulaarselt. Kriisikomisjonile teadaolevalt ei ole hetkel Otepää vallas koroonaviirusesse nakatunuid.

Otepää valla sotsiaaltöötajate kontaktid:

Sotsiaalteenistuse juhataja  Kadri Sommer tel. 766 4825; 5303 3032  e-post: Kadri.Sommer@otepaa.ee
Sotsiaaltöö vanemspetsialist Pille Sikk tel. 766 8046; 524 7930  e-post: Pille.Sikk@otepaa.ee
Sotsiaaltööspetsialist Kersti Tamm tel. 766 4827; 5199 4123 e-post: Kersti.Tamm@otepaa.ee  Lastekaitsespetsialist Kristel Ilves tel. 5341 9003 e-post: Kristel.Ilves@otepaa.ee
Hooldustöötaja Ruth Leopard tel. 5333 5185 e-post: Ruth.Leopard@otepaa.ee
Hooldustöötaja Andra Rüütli tel. 5197 0053 e-post: Andra.Ruutli@otepaa.ee
Hooldustöötaja Evelin Petter tel. 5308 3023 e-post: Evelin.Petter@otepaa.ee
Tugiisik Airin Hermann tel. 5199 2717 e-post: Airin.Hermann@otepaa.ee
Isiklik abistaja Fred Leopard e-post: Fred.Leopard@otepaa.ee
Tugiisik Anniki Kreek tel. 5919 9564  e-post: Anniki.Kreek@otepaa.ee

Vaata Otepää valla töötajate kontakte Otepää valla kodulehel https://www.otepaa.ee/kontaktandmed

Otepää Vallavalitsuse kantselei tel. 766 4800; 515 7139

Otepää valda puudutavatest korraldustest antakse teada Otepää valla kodulehel www.otepaa.ee ja valla sotsiaalmeedias.

Usaldusväärsete allikate info:
Terviseamet: https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus
Vabariigi Valitsuse kodulehekülg: https://www.valitsus.ee/et

Kommentaarid

Viimased uudised