Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Airsoft on veel nišispordiala, kuid kogub iga aastaga üha enam populaarsust. Ka Poolas, kus on üks suurimaid airsofti kogukondi.

Selles on meeskonnamängu elemente, sõjalist strateegiat ning nõuab füüsilist aktiivsust ja täpset laskmist. Igaüks meist leiab airsoftist midagi enda jaoks, sest see on väga mitmekesine ala ning pakub palju emotsioone ja muljeid. Nüüd vaatame lähemalt milles airsoft seisneb ja kuidas sellega alustada!

Airsofti reeglid. Keda võiks see huvitada?

Airsoft relvad on selle lahutamatu osa. Tegemist on 1:1 mõõtkavas väga täpsete tulirelvade reproduktsioonidega, millega saab samuti tulistada, kuid täiesti erinevat laskemoona, võrreldes tavalise relvaga. Airsoft kasutab 6 mm plastpalle ja see on 100% turvaline lõbu. Airsofti relvad on saadaval ilma lubadeta, nii et igaüks võib endale valida ja osta sobiva relvamudeli.

Valida saab väga erinevate relvade vahel: revolvrid, püstolid, vintpüssid ja isegi granaadiheitjad.Võite neid kasutada oma koduaias või käia airsofti laskemängudel. Mängud võivad olla väga erinevad, kuid tavaliselt osaleb neis kaks vastasvõistkonda ja võidab see, kes esimesena vaenlase alistab. Mängud võivad olla ka taktikalised sõjamängud või põhineda tänapäevaste ja ajalooliste lahingute või sõdade stsenaariumidel. Seetõttu meelitab airsoft mitte ainult tulirelvade ja laskmise entusiaste, vaid ka ajaloohuvilisi. Samuti on see väga hea viis füüsiliseks aktiivsuseks, suhtlemiseks ja huvitavaks vaba aja veetmiseks. Airsoft mängud kestavad tavaliselt paar tundi, kuid on ka üritusi, mis on planeeritud terveks nädalavahetuseks. Seega saate valida endale sobivaima variandi.

Kuidas airsoftiga alustada?

Kui Teid huvitas airsofti kirjeldus, siis ei takista miski Teid sellega liitumast. Võite kokku koguda sõpruskonna ja korraldada selliseid võitlusi ise, kuid veelgi parem variant on käia professionaalsetel üritusel. Paljudes Poola linnades korraldatakse regulaarselt airsofti lahinguüritusi. Seal võib käia oma meeskonnaga või liituda korraldajate loodud meeskondadega ning eelnevalt läbida algajatele mõeldud koolitus. Sotsiaalmeedias tasub sirvida ka kohalikke foorumeid ja temaatilisi gruppe, kus pidevalt luuakse airsofti alaseid gruppe.

Kui teil pole motivatsiooni regulaarselt airsoftiga tegelema hakata, võite alati harjutada märki laskmist. Selleks läheb vaja airsofti relva, mille võite osta näiteks Gunfire veebipoest. Alguses soovitame valida ühe lihtsamatest mudelitest, mis võimaldab tutvuda relva tööpõhimõtete ja selle toimimisega. Oleme veendunud, et kui olete juba airsoftile käe andnud, soovite veelgi enamat. Siis on saabunud aeg arenenumate relvade jaoks, kuid seda pole alguses üldse vaja. Kõige tähtsam on avatus uutele kogemustele, hea tuju, tahe meeskonnas mängida ja lõbutseda!

Viimased uudised