Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Häirekeskus sai täna pärastlõunal kella 13.10 paiku teate raskest liiklusõnnetusest Jõgevamaal Põltsamaa vallas Kalme külas (Adavere ligidal).

Esialgsetel andmetel põrkasid kokku kolm sõidukit. Kokkupõrge oli sedavõrd ränk, et üks inimene hukkus ning teadaolevalt said mitu ka raskemalt ka viga. Päästetööd sündmuskohal veel käivad.

Praegu teadaolevalt osalesid avariis veoauto, sõiduauto Mazda ja väikebuss Ford Transit. Veoautos ja Fordis olnud inimesed viga ei saanud. Sõiduautos Mazda hukkus selle juht ning lisaks viidi Mazdas kaasa sõitnud inimestest haiglasse veel kaks inimest, kellest ühe seisund on eluohtlik.

Politseinikud selgitavad veel sündmuskohal täpsemalt üle, millises suunas keegi liikus ning mis asjaoludel nõnda raske avarii õigupoolest juhtus, kuivõrd tunnistajate ütlused on hetkel kohati vastuolulised. Jõgeva patrullpolitseinik Mikk Tehvan vahendas avariipaigalt, et sõidukite rehvid vastavad nõuetele ning Fordi ja veoauto juht olid kained.

Sõidutee sündmuskohal on äärmiselt libe, mistõttu palutakse kõigil sealkandis liiklevatel inimestel kiirust kahandada ning kohandada sõiduvõtted teeoludele vastavaks.

Raske liiklusõnnetuse tõttu on liiklus praegu veel mõlemas sõidusuunas suletud.

58.7085667,25.3245475

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

Kommentaarid

Viimased uudised