Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Viljandimaa Karksi-Nuia mees aitas eile, pühapäeval päästa meeltesegaduses olnud ja Valgamaal kaotsi läinud eaka proua.

„Härra ajas Karksi-Nuias oma argiseid toimetusi, kui silmanurka jäi mööduv daam hallikahuste juuste ja rõkkavpunase mantliga,” edastas sotsiaalmeedias Lõuna prefektuur. „See kohtumine võinukski silmapilguga piirduda, kui Ilmar ei oleks täheldanud, et daam näib olevat meeltesegaduses. Ta astus prouale ligi, tegi juttu ning sai peagi aru, et kõik ei ole korras. Ilmar helistas hädaabinumbril ja kutsus politsei appi.

Karksi-Nuia kaupluse juurde maandunud politseipatrull jõudis vaevu prouaga juttu teha, kui häirekeskuse laual tirises taas telefon ning teatati Valgamaal kadunud 81-aastasest prouast, kel need samad hallikahused juuksed ja rõkkavpunane mantel. Memmeke pidanuks koeraga koduõuel jalutama, ent äkki oli ta sealt kadunud nagu vits vette. Ja lühikese ajaga jõudnud Valgamaalt välja Viljandimaale.

Patrull võttis proua pardale ja viis eksiteele sattunud naise tagasi koduste juurde. Proua leiti veel enne, kui tema kadumisest teatati. Ja seda tänu kotkapilgu ja suure sooja südamega Ilmarile.

Viimased uudised