Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tänase pühapäeva, 1. oktoobri pärastlõunal oli raske õnnetus Harjumaal Lahinguvälja raudteepeatuses, kus hukkus jalakäia.

Kell 13:40 väljunud Narva – Tallinna rongile (reis 225) astus Lahinguvälja peatuse ülekäigul ette jalakäija, kes kokkupõrke tulemusel hukkus. Sündmuskohale on kutsutud politsei ja kiirabi.

Politsei sai teate raudtee ülesõidukohal juhtunud õnnetusest teate kell 16.05. Esialgse info kohaselt vilkusid rongi lähenemisest hoiatavad punased tuled ja tõkkepuud olid all, kui jalakäija, 83-aastane naine raudteed ületas. Paraku ei jõudnud naine piisavalt kiiresti üle tee ning sai lähenenud rongilt löögi. Jalakäija hukkus saadud vigastustesse sündmuskohal. Liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Liiklusõnnetuse tõttu on raudtee kahest sõidusuunast üks suletud. Õnnetuse tõttu hilinevad kell 15:55 väljunud Aegviidu – Tallinna rong (reis 421) ja kell 13:40 väljunud Narva – Tallinn rong (reis 225). Õnnetuse tõttu võib idasuuna raudteeliikluses esineda veelgi hilinemisi.

Elron hüvitab sõidukorra maksumuse rongi hilinemisel 30 või enam minutit ning hüvituse saamiseks tuleb täita tagastusvorm Elroni veebilehel: https://elron.pilet.ee/et/tagastus

Operatiivset infot sõiduplaanimuudatuse kohta saab Elroni kodulehelt elron.ee või tasuta rongiinfo telefonilt 616 0245.

Viimased uudised