Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Linnamaasturid on praegu üks maailma kõige ihaldatavamaid mudeleid, kuna nendes on ühendatud mitmed kasulikud omadused. 2022. aasta andmed näitavad, et keskmiselt pooled uutest registreeritud autodest on linnamaasturid.

Huvitav on asjaolu, et seda suundumust täheldatakse mitte ainult konkreetses riigis, vaid ka kogu piirkonnas tervikuna – Skandinaavias, Lääne-Euroopas ja Ida-Euroopas ning andmed on sarnased ka erinevate mandrite vahel, näiteks Austraalias ja Ameerikas. Valdkonna eksperdid märgivad, et see suundumus näitab, et tänapäevase auto juhid teevad otsuseid pragmaatilisemalt ja läbimõeldumalt.

Linnamaasturite kategooria kõige silmatorkavamad tänapäevased esindajad on väikesed mudelid, mida iseloomustab kõrge istekoht, mis tagab parema nähtavuse ja kõrgema ohutustaseme, maastikusõiduki välimuse ning samal ajal on sellised mudelid väga kompaktsed ja kergesti juhitavad. Kõige sagedamini on need varustatud automaatkäigukasti ja esiveoga, mis muudab auto ökonoomsemaks ja kergemini juhitavaks, mis muudab selle ideaalseks variandiks linnakeskkonnas ja igapäevases kasutuses.

Linnamaastur – see on mudel, mis pakub peaaegu igale ühiskonnarühmale mitmeid eeliseid – vanemad inimesed hindavad kõrguse tõttu autosse sisenemise ja autost väljumise mugavust, ruumikas pagasiruum meeldib lastega peredele või koeraomanikele, kuna nende transportimine muutub väga mugavaks, auto stiilne välimus meelitab omakorda noori, kes valivad sageli selle mudeli oma esimeseks autoks.

Koos kasvava populaarsusega keskenduvad tootjad üha enam tõhususele ja taskukohasusele, mis võimaldab sellel mudelil turul veelgi kindlamalt kanda kinnitada. Järgmisena tutvume uusimate linnamaasturite mudelitega, mis oma hinna tõttu on väga lähedal konkureerimisele ka väikeste ja keskmise suurusega autodega.

Citröen C4

Silmatorkava välimuse ja ainulaadse disainiga on see uus mudel kompaktne ja saadaval ka elektrilise versioonina. Selle siluett on aerodünaamiline, jooned ekspressiivsed ja rattad suured, mis kokku moodustavad võimsa välimuse.

Citröen C4 kõige olulisem eelis on istmed, mis tagavad suurepärase mugavuse, samuti vedrustus hüdrauliliste amortisaatoritega, mis neelavad kõik teel olevad muhud. Sõita on selles autos väga vaikne, mis on suur erinevus valdkonna sarnastest autodest. Lihtsalt juhitav ja etteaimatav sõiduk, mis on juhile oluline tugi pikematel sõitudel.

Hyundai i20

Auto, mis kehtestab end hämmastava disainiga, milles on jõulisi stiili elemente, andes iseloomu ja tugevust, samas kui interjööris on kombineeritud praktilisus ja luksus, et luua mõnus luksusauto tunne. Samal ajal on õnnestunud tootjatel seda mudelit esitada sportliku ja sensuaalse autona.

Hyundai i20 on varustatud kõige uuenduslikumate turvasüsteemidega, tänu millele saab mudel üheks oma klassi liidriks selles kategoorias. Samuti väärib märkimist juhiabisüsteem, mis võimaldab kogu reisi pingevabas tempos läbida.

Peugeot 3008

See revolutsioonilise stiiliga linnamaastur kehastab kõiki autole omaseid ideid, mis muudavad selle ületamatult atraktiivseks – võimsus ja keerukus; dünaamika ja sujuvus; klassika ja kõik kõige kaasaegsem. Kahtlemata on selle auto esikülg kõige julgema olekuga.

Peugeot 3008 kõige silmapaistvam eelis on mootor, mis annab autole suure suutlikkuse, muutes reisi uskumatult lihtsaks. Täiendav suurus ja kõrgus koos väikese tühimassiga ja rikkalike tehnoloogiate valikuga on elemendid, mis äratavad autojuhtide tähelepanu.

Nissan Juke

See mudel on suurepärane valik, milles on kavandatud võimsusega ühendatud minimaalne kütusekulu, mis muidagi igale juhile rõõmu valmistab. Esituled ja katusekujundus rõhutavad ainulaadset stiili, mis teeb sellest mudelist tõelise pilgupüüdja.

Nissan Juke’i peamine eelis on selle mudeli praktilisus, mis tegelikkuses väljendub väga ruumikas ja kohandatavas pagasiruumis ning uskumatult mugavas gaasipedaalis ja ergonoomilises juhtpaneelis.

Ford EcoSport

Selle mudeli peamised omadused on avar sisemus ja sportlik meeleolu, lisaks tagavad kõrgendatud istmed suurepärase nähtavuse. Olemasolevad funktsioonid on väga nutikad – kõik on seadistatud ja tehtud nii, et sõit oleks lõõgastav ja turvaline.

Ford EcoSport on linnamaasturite segmendi üks lemmikesindajaid, kuna selles on ühendatud mugavus ja kvaliteet ning see kujutab endast ka rahalisest seisukohast väga tulusat lahendust.

Linnamaasturite kategooria autod on tänu tööstuse edusammudele nii stiili kui ka sisu poolest muutumas peaaegu kõigile kättesaadavaks, kuid ei kvaliteedi ja tõhususe osas pole allahindlust tehtud isegi standardvarustuses!

Head reisi!

Viimased uudised