Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Vaatamata sellele, et Võrus sadas täna paduvihma, siis soe ilm veel püsib. Homme, esmaspäeval on Võrus oodata veel 26 kraadi.

Võrus läheb ilm jahedamaks alles teisipäeval, mil temperatuur langeb 19 kraadi peale. Suurem sadu tuleb Võrus ööl vastu teisipäeva, mil on oodata äikest.

Alates teisipäevast läheb sajule ning sajab nädal aega järjest. Ilm on kuivem alles järgmisel laupäeval. Nädalavahetusel kerkib õhutemperatuur taas üle 25 kraadi.

Enne tänast sadu oli Võrus ilmateenistuse andmetel 29,5 kraadi sooja, tajutav soojus oli 34 kraadi. Pärast sadu langes temperatuur kella 15 ajal 20 kraadi peale, aga tõusis õhtuks taas 26 kraadi peale.

Lisaks Võrule tuli täna vihma ka Pärnus ja Lääne-Eestis. Ilmateenistus on andnud tänaseks pühapäevaks, 28. juuniks veel kuumahoiatuse üle terve Eesti. Pärastlõunal ja õhtul ulatub Saaremaalt üle Pärnu-, Viljandi-, Valga-, Tartu-, Põlva- ja Võrumaa äikesteliin. Äikesevihm on mitmel pool tugev ning pilvealused puhangud ulatuvad kohati 15-20 m/s. Mõnel pool tuleb ka rahet.

Viimased uudised