Tel. 5897 3482‬
info@lounaeestlane.ee

Koht Linnamäe-Urvaste teel, kus Vollit viimati nähti.

Võrumaal Linnamäe kandis käivad praegu intensiivsed 64-aastase Voldemari otsingud. Mees kadus arvatavalt vahemikus 5-8. november ja pole tänaseni välja ilmunud.

Mehe sugulased avastasid paar päeva tagasi, et meest pole kodus ega kusagil mujal ning teavitasid asjast politseid. Ühtlasi alustati intensiivsete otsingutega. Kaasatud on kümneid inimesi, nii lähedaste ja tuttvate hulgast kui ka SA Kadunud kaudu. Lisaks otsib Vollit politsei oma jõududega.

Vollit olevat viimati nähtud eelmisel kolmapäeval, 7. novembril Linnamäe-Urvaste-Kärgula teeristis ja pärast seda veidi eemal Antsla vallavolikogu esimehe Margus Klaari kodumaja juures. Klaari ennast kodus polnud, aga tema vend ja veel üks töömees olid aidanud Volli kraavist välja ja juhatanud kätte õige teeotsa. Volli oli otsinud teed koju Varesele, mis asub Linnamäelt 5 km kaugusel. Pärast seda pole ringi ekselnud meest enam nähtud.

Täna olidki Volli otsingud keskendunud Margus Klaari kodumaja ümbrusse, sest arvatakse, et kehvas seisukorras mees kaugele minna ei jõudnud.

Kui kellelgi on Voldemari kohta infot, palutakse sest kohe politseile teada anda. Samuti palub politsei teatada, kui kellelgi on muud infot, mis mehe leidmisele kaasa aitaks. Helistada saab piirkonnapolitseinikule telefonil 53301367 või politsei infotelefonil 612 3000.

Paraku pole teada, mida Voldemar seljas kandis, kuid reeglina käis ta tumedate pükste ja jopiga.

Volli pilt:

Kommentaarid

Viimased uudised