Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru politsei andis lisainfot eile, laupäeval kaduma läinud mehe kohta. Mees on autistlike joontega ja tal olid seljas teistsugused riided kui algul kirjelduses toodud.

Võru piirkonnavanem Anti Paap:

Hooldekodu personaliga suhtluses on ilmnenud, et nende juurest teadmata suunas lahkunud hoolealusel on esialgselt kirjeldatust mõnevõrra teine riietus. Tal on seljas punakas t-särk, jalas pikad sinised teksapüksid ja peas nokkmüts.

Praeguseks on otsingutega liitunud ka grupp vabatahtlikke, kes nüüdsama Meegomäe külas aiamajade piirkonda läbi kammivad. Lisaks kontrollis kopterimeeskond hommikusel lennul üle ka hooldekodu piirkonna ning selle ümbruses olevad teed ja metsasihid. Paraku meest seni leida veel õnnestunud ei ole.

Hetkel on Meegomäe küla kandis ja selle lähiümbruses kontrollimisel mitu infokildu, mida tähelepanelikud inimesed politseile edastanud on. Töö mehe leidmiseks ja info kogumiseks jätkub.

Teada on nüüdseks seegi, et kadunud Jüri on autistlike joontega, mistõttu ei kipu ta ise inimestega kontakti otsima ega nendega suhtlema.

Politsei palub jätkuvalt kõigil, kes kirjeldatud meest kuskil näinud on või teavad midagi tema asukohast, sellest hädaabinumbril kohe teada anda. Abiks oleks seegi, kui kõik Meegomäe elanikud ja ettevõtjad kontrolliks igaks juhuks üle neile kuuluva territooriumi, hooned ja kõrvalhooned selgitamaks, ega mees juhtumisi just sinna peavarju pole tulnud  otsima.

Kommentaarid

Viimased uudised