Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru Gümnaasium otsib ettevõtlikke inimesi, valikaine õpetajaid, et täiendada kooli õpilaste silmaringi avaldamiseks ja enese arendamiseks.

Ka sel aastal otsib kool ettevõtlike inimesi,
• kes tegelevad valdkonnaga, mille põnevaid telgitaguseid võiks noortega jagada;
• kes tahaksid noori proovile panna uutes ja ootamatutes olukordades, õpetada neile uusi teadmisi-oskusi;
• kes tahaksid ennast proovile panna mentori ja kaasteelisena;
• kellel on võimalik pühendada selleks terve töönädal;
• kes teab kedagi, kes võiks neile kriteeriumidele vastata.

Võru Gümnaasium ootab pakkumisi 26. augustini (annely.hindrikson(at)voru.edu.ee, 5898 5102). Kool loodab, et õppimise ja enese arendamise vaim meid kogukonnas jätkuvalt toetab ja ühendab.
Võru Gümnaasium on juba neli õppeaastat pakkunud mitmekesiseid võimalusi õppimiseks, silmaringi avardamiseks ja enese arendamiseks. Igal aastal on õpilastel olnud võimalik valida umbes 50 eripalgelise valikkursuse seast. Selline õppeainete hulk ja ka kogu valikainete süsteem on terve Eesti peale üsna ainulaadne. Õpilastele on pakutud psühholoogiast linnaökoloogiani, robootikast riigikaitseni, esmaabist turunduseni, väitlusest ellujäämiskursuseni, joogast ettevõtluseni.
Kooli koostööpartneriteks on olnud Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Kuperjanovi Jalaväepataljon, Kaitseliidu Võrumaa malev, Võru Instituut, Võrumaa Kutsehariduskeskus, Tartu Ülikooli väitlusklubi, Tartu Ülikooli turundusklubi, kohalikud ettevõtjad ja loomeinimesed, lapsevanemad ja vilistlased. Igal aastal on valikkursuste nimekiri täienenud ning lisandunud uusi tulijaid.
Kommentaarid

Viimased uudised