Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru linnapea Anti Allas helistas ja vabandas linna elaniku ees, kes oli esmaspäevaks aja kinni pannud, aga kes ei saanud linnapeaga kohtuda, kuna linnapead polnud kohal.

Võru elanik Kaja Siivonen ütles, et linnapea helistas täna, kolmapäeva hommikul isiklikult ja vabandas ette ja taha. Linnapea ütles, et see oli tema viga, kuigi Siivonen oli süüdistanud puudulikku töökorraldust. Linnapea aga ei leidnud sekretäril ega töökorraldusel mingit süüd, vaid leidis, et põhisüüdlane oli tema ise.

Siivonen kirjutas Facebookis, et broneeris linnavalitsuse sekretäri juures 9. oktoobril vastuvõtu linnapea Anti Allase juurde 16. oktoobriks. Ta tugines asjaolule, et linnapea välja kuulutatud vastuvõtt on esmaspäeviti. Siivonen oli kohal, aga keda ei olnud, oli härra linnapea.

Siivonen toob Võru linnapeale eeskujuks Soome. Kui broneeritud ajal pole võimalik vastu võtta, siis Soomes sekretär kindlasti helistab ja annab teada, millal on võimalik vastu võtta. Siivonen märgib, et on linnavalitsuses sekretäri liikumas näinud, temaga kohtunud, aga elanikkonna teenindamine ilmselt sekretäri töökohustuste hulka ei kuulu. Ühtlasi süüdistas Siivonen linnapead, kellel puudub „kasvatus”.

Viimased uudised