Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Jelizaveta Kisseljova. Foto: sotsiaalmeedia

Venemaad on sedavõrd šokeerinud 9-aastase Saraatovi koolitüdruku Jelizaveta Kisseljova jõhkra tapmise juhtum, et sellega seoses nõutakse surmanuhtluse taastamist.

Algul kahtlustati ka vägistamist, aga see ei leidnud kinnitust. Kaduma läinud tüdruku surnukeha leiti ühest garaažist, kus ta oli ära kägistatud. Hiljem selgus, et kahtlusalune tapja on Mihhail Tuvatin, vahendab Ekspress Gazeta.

Mihhail seletas ära, et ta oli omavoliliselt hõivanud ühe mahajäetud garaaži. Talle sattus aga peale  väike tüdruk, kes garaažidest mööda jalutas ja küsis, kellele see garaaž kuulub. Mees hakkas kartma, et garaaži hõivamine võib välja tulla, tõmbas tüdruku garaaži ja kägistas ta seal nööriga ära.

Kahtlusalune mees oli juba varem süüdi mõistetud varguses ja vägivallatsemises ning saanud trahvi huligaansuse eest. Lisaks olevat mees kinni istunud pedofiilia eest ning olevat olnud seksuaalselt huvitatud alaealistest.

Tüdruk läks kaduma 9. oktoobril. Ta läks kodust hommikul kooli poole teele, aga oma klassi ei jõudnud. Tüdrukut ei saadud ka telefoni teel kätte ning tüdruku lähedased ja õpetajad teatasid politseisse. Tüdruku otsingutel osalesid sajad inimesed.

Kadumisele järgneval päeval hakkasid ametivõimud avama garaaže, millest tüdruk oma kooliteel möödus, kuni lõpuks leiti lapse elutu keha. Kui kahtlusalune kätte saadi, oli tegu, et teda vihase rahvamassi eest kaitsta.

Viimased uudised