Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

rõuge vald

Rõuge vallavalitsus ootab veel viimaseid päevi ettepanekuid selle kohta, kes oma selleaastase tegevusega on väärt Rõuge valla tunnustust: elutööpreemiat, aukodaniku tiitlit või aunimetust „Rõuge valla täht“. Kandidaatide esitamise tähtaeg on juba sel reedel, 20. detsembril, tunnustused antakse üle 2020. aasta Eesti Vabariigi aastapäeva pidulikul aktusel.

Valla tunnustusega väärtustame inimesi, aga miks mitte ka asutusi ja organisatsioone, kes on oma eriti pühendunud töö või tegevusega jäänud silma ja südamesse, aidanud kaasa oma kodukoha või valla elu edendamisele, teinud midagi enamat kui just peab, astunud sammukese kaugemale, ulatanud esimesena abistava käe …

Aunimetust „Rõuge valla täht“ antakse välja üheteistkümnes kategoorias: aasta kohaliku elu täht, aasta kultuurielu täht, aasta hariduselu täht, aasta külaelu täht, aasta keskkonnatäht, aasta sporditäht, aasta tähtettevõtja, aasta tõusev täht, aasta täheke, aasta seeniortäht ja aasta tähttegu. Lähemalt saab nende kõigi ja tunnustamise avaldamise tingimuste kohta lugeda valla kodulehelt aadressil rauge.ee/tunnustuse-avaldamine.

Tunnustuse avaldamise ettepanekuid oodatakse 20. detsembrini – võtke aega, et märgata ja mõelda. Ettepanekuid saab esitada vallavalitsuse kinnitatud vormil (leitav kodulehel) e-kirja teel aadressile vald@rauge.ee või tavapostiga aadressile Ööbikuoru 4, Rõuge alevik, 66201.

Viimased uudised