Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Lugu, mis Postimehe ajakirjanikud lõplikult peatoimetaja Peeter Helme vastu ajas, ilmus 31. oktoobril. Tegu oli Bretty Sarapuu arvamuslooga „Vastik homopropaganda.”

Autor toob välja, et kui mujal maailmas on plakatid suudlevatest meestest jõudnud isegi ministeeriumi, siis meil ei võeta samasooliste abielude seadustamist isegi arutusele.

Juba arvamuse alguses on Postimehe arvamusloos praegust valitsust kritiseeriv lause: „Selle asemel on meil valitsuserakond, kes kiusab naiivse pereväärtuste kaitsmise egiidi all seksuaalvähemusi taga.”

Autor kirjutab ka EKRE hirmust, et omasooiharatest rääkiv film või plakat võiks olla põhjus, miks inimene päevapealt geiks hakkab. Arvamusloo sõnum on aga see, et seksuaalvähemuste vastu tuleks olla tolerantne.

Bretty Sarapuu: vastik homopropaganda

Ajal, mil Berliini linnaruumi ilmestavad Saksa justiitsministeeriumi plakatid suudlevatest meestest tõdemusega, et õigusriigis kehtivad kõigile võrdsed õigused ka armastuses, Eestis samasooliste abielude seadustamist isegi ei arutata. Selle asemel on meil valitsuserakond, kes kiusab naiivse pereväärtuste kaitsmise egiidi all seksuaalvähemusi taga.

Viimased uudised